nor1343 kullanıcısının son içeriği

1. nor1343

Satıldı Mi8 128gb siyah garantili, Faturalı.

Telefonu satmaktan vazgeçtim. Konuyu kapatabilir miyiz
  2. nor1343

Sohbet Mi 8 almayı düşünüyorum ama

Ben aldım migrostan mi8 128gb 26.12.2018 tarihinde hatta satılık ilanlarda var telefonum. o dediğininiz problemlerin hiç biri olmadı bende sadece batarya performansı tatmin etmedi beni belkide arkadaşların dediği gibi android 9.0 dan kaynaklanıyordur bilmiyorum. Bu arada migrostakilerde global...
  3. nor1343

Satıldı Mi8 128gb siyah garantili, Faturalı.

26.12.2018 tarihinde migrostan alındı. Çiziksiz, tertemiz 10/10.Faturalı, garantili global versiyon. BT kilidi kapalı. İlk günden itibaren koruyucuları takılmıştır. Ekranda 80 TL Lik Baseus üst düzey koruyucu var. Lenslerinde keza koruyucu var. 1adet yedek vardır. 2 adet premium kalite kılıf...
  4. nor1343

Soru Mi 8 mi mate 10 pro mu

Merhaba, Cihazınız kaç aylık? Eğer fikir değiştirirseniz bende 26.12.2018 tarihinde migrostan aldığım mi8 128GB siyah var.(33 günlük). İşim gereği benim için en önemlisi batarya. Bundan önceki telefonum Lenovo Vibe p1 di (5000MAh). Prizin yolunu unutmuştum. Mi8 kamera işlemci muazzam tamam ama...
  5. nor1343

Yardım Mi8 şarj

Bugün iş yerinde 10.2.2.0 güncellemesini gördüm eve geldim kuracaktım. Güncellemeyi çekmişler sanırım. 10.2.1.0 dada olmuştu bu. Çocuk oyuncağına çevirdiler iyice.
  6. nor1343

Yardım Mi8 şarj

Çok zor bişey değil aslında ama Xiaomi nedense ağırdan alıyor ve gerekli hassasiyeti göstermiyor diye düşünüyorum. 30/07/2018 tarihinde çıkışı yapmış bir telefonun bu güne kadar gerekli güncellemelerle Gps sapma sorununu ve yüz tanımasını çoktan aşmış olması gerekirdi. Neyse dediğiniz gibi...
  7. nor1343

Yardım Mi8 şarj

Resimdeki veride bir problem yok o halde?
  8. nor1343

Yardım Mi8 şarj

Anladım resim atınca detay konuşuruz :) Forumda google play ve hücresel verinin çok batarya tüketttiğini okumuştum. Datada paylaşmışlardı. Bu sorunlar için birkaç ayarlama falan vardı. İşe yarıyor mu bilginiz var mı? Telefonun çin şebekelerini yakalamak için sürekli işlem yapması vs. sanırım.
  9. nor1343

Yardım Mi8 şarj

Son şarjımdan sonra biraz meşgul olduğum için telefonu çok kullanmadım hocam o yüzden veriler aldatıcı olur. Tam şarj yapıp normal alışkanlıklarımla(haber,youtube,e-posta,whatsapp,slack ağırlıklı) elde edilmiş veriyi en yakın zamanda upload edicem. Burdan kastım şu hocam mesela arka planda...
  10. nor1343

Yardım Mi8 şarj

Merhaba öncelikle herkese Hayırlı Pazarlar dilerim, Migrostan 2018 aralık ayında 2999 TL'ye mi8 128 GB aldım. Hepinizin bildiği üzere telefon hakikaten gerek performans gerek tasarım olarak çok başarılı ancak şu çözülemeyen batarya sorununa bir türlü anlam veremiyorum. 845 işlemci batarya...
Üst Alt