noflyzone kullanıcısının son içeriği

1. N

MIUI 13 Redmi Note 9 Pro (joyeuse – Endonezya Kararlı V13.0.4.0.SJZIDXM

aynı sorun bende de var.. çözebilen oldu mu acaba merak ettim ?
  2. N

Yardım Miui 13 Sonrası LED Işık ve Kilit Ekranı Bildirim Görüntüleme Sorunu

Merhaba Arkadaşlar Redmi Note 9 Pro kullancısıyım.. Geçen hafta Miui 13 güncellemesini aldım.. Güncelleme sonrası çok büyük 2 sorunum var 1- Telefon üzerindeki led ışık çalışmıyor.. Tüm ayarlardan açık olmasına rağmen ne telefon şarj olurken ne de yeni bir bildirim geldiğinde led ışık...
  3. N

Yardım Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2in1 Essential Paspas Sorunu

su haznesinin paspasa su damlatan kısmı var altta 3-4 delik.. oraların üzerinde jelatin falan mı var acaba ? sökmek gerekebilir varsa onları.. benim versiyonda öyle bir şey yoktu ama aklıma geldi ufuk açar diye yazayım dedim..
  4. N

Yardım Vacuum Mob Pro - Wifi Sinyal Arttırıcı Sorunu

Başlık sahibi olarak hemen yazayım.. Kesinlikle bir çözümü yok bu sorunun.. 2 hafta uğraştım aradım taradım ama yine de olmuyor.. Bizim robot süpürge 2,4 ghz ağlarda çalışıyor.. Evdeki fiber modem ve Xiaomi wifi router da 2,4 ghz.. Yani teknik olarak otomatikman bağlanması lazım ama...
  5. N

Yardım Mi Vacum Mop Pro Şarj İstasyonuna dönemiyor

öyle bir şey yok.. mesafe ne olursa olsun mutlaka dock'a dönüş yapıyor.. muhtemelen şarj istasyonun etrafında dönüş rotasını oluşturabilecek açık bir alan yoktur.. istasyonun etrafını açık bırakın en yakın eşyaya mümkünse 1'er metre mesafede olsun ve sonra haritalandırma yaparak tekrar deneyin...
  6. N

Yardım Xiaomi vacuum mop pro haritalama sorunu

Yalnız görselde 4/6 ve 2 sağlıklı şekilde ayrılmış olarak görünüyor ? Bende ilk aldığımda aldığımda benzer şekilde bölme sorunu yaşadım. ancak benimkisinde odalar arasında geçişte problem yoktu sadece temizlik performansı sıkıntılıydı. Haritayı komple silip tekrar kenarları tara dediğimde...
  7. N

tamam da aynı anda iki ağa bağlansın demiyorum zaten ben de.. ana modemin sinyal alanından çıktıktan sonra aynı adla wifi sinyal arttırıcının alanı başlıyor.. şifresi, ağ adı her şeyi aynı.. ayrıca 2,4 ghz yayın yapıyor sinyal arttırıcı.. otomatikman ona bağlanması gerekmiyor mu ?
  8. N

Herkese merhaba Vacuum Mob Pro sahibiyim. Aynı zamanda Xiami Mi Wifi Pro kullanıyorum Süpürgeyi salonda normal wifi hattımda sorunsuz bir şekilde kurdum ve kullanıyorum.. Evde uzun bir koridorum var, bu koridorun sonunda da wifi pro sinyal arttırıcı var. Normal kullanımda (telefon, tablet, pc)...
Üst Alt