NicK35 kullanıcısının son içeriği

1. NicK35

Mod Status Bar Logo Ekleme(Operatör Simgeleri) MIUI 9 Uyumlu

Twrp wipe menüsünden yalnızca system silip romu tekrar flashlayacağım. Doğru mu anladım ? Veri kaybı olmayacak ? Twrp wipe menüsünden yalnızca system silip romu tekrar flashlayacağım. Doğru mu anladım ? Veri kaybı olmayacak ?
  2. NicK35

Mod Status Bar Logo Ekleme(Operatör Simgeleri) MIUI 9 Uyumlu

Nasıl geri kaldırıyoruz. remove status bar gibi bir araç yapın kaldırmaya yarayan. Ama emeğine sağlık hocam güzel olmuş
  3. NicK35

Yardım Türkiye Tipi Şarj Adaptörü Önerisi?

Ugreen Hızlı Şarj Cihazı Qualcomm Qc 3.0 - n11.com Aralarından en iyisi bu. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. NicK35

Rom Mİ 6 Oreo Global Beta Güncellemesi

Pip mode zaten var sık kullanıyorum MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. NicK35

Rom Mİ 6 Oreo Global Beta Güncellemesi

Bu cuma global betaya gelebilir MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. NicK35

Recovery Twrp yedeği alıp PC ye atma

Twrp yedeği buraya mu kaydolmuş. Yedeklerken cihaz hafızasını seçtim ? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. NicK35

Recovery Twrp yedeği alıp PC ye atma

Herkese selamün aleyküm arkadaşlar. Twrp yedeği nasıl alınır. Ama tam yedek ayarlar müzikler uygulamalar hatta uygulama verileri... Telefonu sıfırlayıp yedeği geri yükleyince sanki hiç sıfırlanmamış gibi olsun istiyorum. Bir yolu var mıdır ve PCye atılıp saklanabilir mi ? Şimdiden eyvallah MI 6...
  8. NicK35

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Beta rom yükleyebilirsin kilit açık olmadan MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. NicK35

Yardım mi 6 kulaklık sorunu..

Kararliya geçerken PC üzerinden mi flash ile romu flashlayacan MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. NicK35

Eyvallah. Yalnız Kulaklık ses seviyesi çok yüksek değil ilerleyen zamanlarda gelecek güncelleme ile ona da bir ayar çekerler MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. NicK35

Eyvallah kardeşim kolay gelsin MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. NicK35

Ayarlar ek ayarlar yedekle ve sıfırla MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. NicK35

Yarar yarar beta üstelik her hafta güncelleme alır. Hatırlandığını hissediyor insan :) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. NicK35

Kilidinin açılmasını beklemene gerek yok beta rom yükleyebilirsin http://bigota.d.miui.com/7.12.8/miui_MI6Global_7.12.8_35fccb57dc_7.1.zip Chrome üzerinden indir sonra güncelleyiciye gir sağ üste 3 noktaya tikla güncelleme paketi seç güncelle de. Ama yedek al tüm veriler silinir çünkü... Bu...
  15. NicK35

Yardım Mİ 6 da LG Panel

Jdi LG panel değil ki :) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt