Nero1453 kullanıcısının son içeriği

1. Nero1453

Soru Mi 9 SE Bildirimlerin Gelmemesi

Tesekkurler deneyecegim selametle 1561728067 Hangi rom bu bahse konu olan
  2. Nero1453

Tesekur ederim ilginize.ilgili islemleri yaptim ama sonuc yine ayni.forumda bir yerde denk gelmisti.xioami nin icindeki modem yaziliminda hata oldugu ve modem flashlama ile duzeldigine dair.bilen yada bulabilen varsa simdiden sagolun.
  3. Nero1453

Merhaba cihazım Mi9 Se . Kullandığım yazılım ve cihaz bilgileri ektedir. Whatsupa girilmediğinde bildirimleri göremiyorum.Whatsapı açtığım an gelen mesajlar düşmeye başlıyor. Mobilde evdeki wifiye geçildiğinde mail ve diğer internet bildirimleri geliyor aksi halde düşmüyor. Zannediyorum modem...
  4. Nero1453

Yardım Mi5 ses acma kapama tuslari

Yok mu anlayan yorum yapacak bir arkadasimiz...
  5. Nero1453

Yardım Mi5 ses acma kapama tuslari

Merhaba. Mi5 telefonumda ses tuslari basiyorum algilamiyor yada cok hizli algilayip sesi ya sona ya da en kisik duruma getiriyor. Buton arizasi mi yoksa herkesde boyle mi?
  6. Nero1453

Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Koray Bey sürekli adımı kullanmayın artık.Benim iki adet imeine ihtiyacım yokki mesele güvenlik problemi ben bunu anlatamadım sanırım.Ben ne yapayım bana iki adet imei tekrar veriyorsunuz ki.Şöyle yapalım ozaman çözüm adına yaptırmış olduğunuz mi5s tarafıma gönderin kontrollerimi yapayım...
  7. Nero1453

Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

İntikam değil dedimki bana cevap verin diye gerek whatsuptan gerekde normalden .Forumda başka mağdur varsa iritbatlaşalım diye.Sizden cevap alamayınca yazdım ve ne hikmetse oradan sonra ilgili olmaya çalıştınız.Neden önce işinize sahip çıkmadınız.Yok kar yok elektrik.Herşey bir smse bakar şu...
  8. Nero1453

Koray Bey yazık ki çok yazık iftira atıyorsunuz.Sizi Allah'a havale ediyorum.Ben kim dükkan basmak kim?Size dedim ki birini göndereceğim ücreti sizden alması için.Ben Kayseri'deyim.Gelecek kişi öz ve öz kardeşim benden farksız biri değildir.Belki de gitmezdi uğraştırma abi beni böyle durumlarla...
  9. Nero1453

Koray Bey uzunca yazmissiniz sagolun gercekten.Bu kadar yazmak yerine boyle problemli bir musterinin kargo fisini ben unutmaz ve burada paylasirdim.Ben yine diyorumki siz sabah kargo fisini dun tarihli olacak sekilde paylasin burasi cok onemli.ayrica imei meselesi de sahsima ait olan imeileri...
  10. Nero1453

Ayrica Koray bey mi5s olmaz diye niyetlendik sizle mx6da sozlestik diyosunuzki kargodayim rose rengi gondereyim.bir erkek nasil rose telefon kullanir.almayacagimi bile bile kargodayim diosunuz cuma gunu sonrada c.tesi size mi5s gondereyim diyosunuz cumartesi gunu onuda gondermiyosunuz.
  11. Nero1453

Koray Bey lanet olsunki keske iade etmeseydim.surekli ayni seyi tekrarliyorsunuz.tum yazismalari whatsup ve ozeldeki okudum.keyfi degisim yapmadim.hem verdiginiz kisiye tekrar yazilim attiginizi soylediniz ne malum yazilimsal bir problem olmadigi.ve duzeldigi.ayrica siz demistiniz vodafone...
  12. Nero1453

Ne mutlu size.Gule gule kullanin.Sabah kargoda dedigi urun halen veremedi ne yazikki aksam oldu atmadi kargo bilgisini.bu kadar iste.yine cevapsiz sorularim ve ben.iade yap diyorum onu da yapmiyor.saplandik bataga
  13. Nero1453

Bana akşam kargoya vereceğini söyledi.Eğer takip no paylaşırsa iletirim bende.beklemedeyim.
  14. Nero1453

Böyle kocaman renkli yazmanıza gerek yok öncelikle.ben de cihazı ilk gönderimde teslim aldım.problemler sonrasında başladı.siz sonraya denk gelmediniz.dolayısıyla yapacağınız yorumlar alacak arkadaşları etkiyecektir.halen kargo sipariş nosu gelmedi.urun gelmeden yazmaya devam edeceğim.umarım...
  15. Nero1453

Mesajlarımda bunu size 1000 kez belirttim.Ozaman derdinizki emre bey alamam iadeyi boyle kullanın die.ha bugün ha yarın die görüştük ben kabul ettim siz faarklı cihazlara yönlendirdiniz tavsiyelerinizi dinledim.yani siz ne dediyseniz ben onu yaptım.mesaj yazdım foruma bilgi vericem die siz...
Üst Alt