Soru Mi 9 SE Bildirimlerin Gelmemesi

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Merhaba cihazım Mi9 Se . Kullandığım yazılım ve cihaz bilgileri ektedir. Whatsupa girilmediğinde bildirimleri göremiyorum.Whatsapı açtığım an gelen mesajlar düşmeye başlıyor.
Mobilde evdeki wifiye geçildiğinde mail ve diğer internet bildirimleri geliyor aksi halde düşmüyor. Zannediyorum modem hatası var.Düzeltme ve onarım işlemleri nasıl yapılabilir?Bu sorunu çözenlerden yardım bekliyorum.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-06-27 at 11.16.41.jpeg
    WhatsApp Image 2019-06-27 at 11.16.41.jpeg
    56,5 KB · Görüntüleme: 46

manasturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi5s 64gb
Konular
3
Merhaba cihazım Mi9 Se . Kullandığım yazılım ve cihaz bilgileri ektedir. Whatsupa girilmediğinde bildirimleri göremiyorum.Whatsapı açtığım an gelen mesajlar düşmeye başlıyor.
Mobilde evdeki wifiye geçildiğinde mail ve diğer internet bildirimleri geliyor aksi halde düşmüyor. Zannediyorum modem hatası var.Düzeltme ve onarım işlemleri nasıl yapılabilir?Bu sorunu çözenlerden yardım bekliyorum.
Bende eu kararlı var herhangi bi bildirim sıkıntısı yaşamıyorum veri kısıtlama gibi bir ayar yapmış olabilirmisin?

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
whatsap uygulamasını sabitleyin ram boşaltma işlemi yaptığınızda temizlenmesin. Otomatik başlatmayı etkinleştirin ve birde uygulama bildirimlerini kontrol ediniz.

Oyla:

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Ayarları bu şekilde yapınız hocam
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Tesekur ederim ilginize.ilgili islemleri yaptim ama sonuc yine ayni.forumda bir yerde denk gelmisti.xioami nin icindeki modem yaziliminda hata oldugu ve modem flashlama ile duzeldigine dair.bilen yada bulabilen varsa simdiden sagolun.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
batarya tasarruf pil optimizasyonu gibi şeylerde arka planda çalışmasını engelleyip bildirim gelmemesine neden olabiliyo. bi kontrol edin

Oyla:

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Cevaplar hep klasik pil ayarları, arka planlar yok şu ayarı yap ama maalesef nafile hiç biri çözüm değil. Neden? çünkü sorunun ana kaynağı GCM yani Google Cloud Messaging ve çözümü de çok basit.

Sırf bu mesajı atabilmek için üye oldum çünkü eminim aylarca bu forumda konu açsan sana verecekleri cevaplar hep sabit ayarlarını gözden geçir yok şu ayarı tam yap olmadıysa hard reset at yine olmadıysa ''ama bende sorun yok''.

Verdiğim programı kur bildirimler anlık düşmeye başlayacak :)

Oyla:

epicus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SÜLEYMAN
Cihazım
Mİ9 SE
Konular
0
rootlu eu rom var , hotmail, exchange, whatsup, mesaj, telegram hiçbirinde sorun yok şuan, always on display ekranına düşüyor

Oyla:

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Cevaplar hep klasik pil ayarları, arka planlar yok şu ayarı yap ama maalesef nafile hiç biri çözüm değil. Neden? çünkü sorunun ana kaynağı GCM yani Google Cloud Messaging ve çözümü de çok basit.

Sırf bu mesajı atabilmek için üye oldum çünkü eminim aylarca bu forumda konu açsan sana verecekleri cevaplar hep sabit ayarlarını gözden geçir yok şu ayarı tam yap olmadıysa hard reset at yine olmadıysa ''ama bende sorun yok''.

Verdiğim programı kur bildirimler anlık düşmeye başlayacak :)
Tesekkurler deneyecegim selametle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

rootlu eu rom var , hotmail, exchange, whatsup, mesaj, telegram hiçbirinde sorun yok şuan, always on display ekranına düşüyor
Hangi rom bu bahse konu olan

Oyla:

merkuretrosu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cahit
Cihazım
Mİ 9 SE
Konular
1
merhaba ben de aynı sorunu yaşıyorum. bildirim uygulama ayarları pil optimizasyonu vs bak diyen arkadaşlar olmuş onların hepsini denememe rağmen olmuyor.

Oyla:
Üst Alt