nerfet45 kullanıcısının son içeriği

1. N

Rehber Miui 9.6.2. 7.1.2 Nougattan Miui 10 8.7.12 8.1 Oreoya geçme (bootloader kilidi açmadan)

Merhaba öncelikle konu için teşekkür ederim, ama malesef biz konudan önce davrandık ve miu 10 yükledik yüklerken arkadaş mi hesabını kapatmadı ve de miu Hesap biligilerini bir yere yazmadığı için, hesabı bulamıyor email hesabıyla yeni bir mi hesabı aldık yalnız bunuda telefon kabul etmiyor şuan...
  2. N

Soru Pixel Experience Rom Mi6

hangi apk hocam kararlı da sıkıntısız çalışıyor paylaşırmısınız. çünkü bu bende kamera durduruldu hatası veriyor...
  3. N

Güncelleme (MI 6) 9.5.3.0 (Kararlı) gecelik

kardeşim öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim ben de mi 6 cihazımı severek kullanıyordum özellikle 9.2.2.2 Karalı sürüm çok iyiydi ama şimdi 9.5.3.0 yükledim karalı şimdi bu senin romu indirip kurmak istiyorum bunun benim gibi bu konuda acemi olan arkadaşlar için bu yöntem için bir...
  4. N

Güncelleme (MI 6) 9.5.3.0 (Kararlı) gecelik

ben de 3 gündür kullanıyorum 9.5.3.0 batarya inanılmaz kötü performans veriyor üstelik ısınıyor kullanmadığım halde sabah 6 da şarj dan çıkarttım şuan %88 olmuş ekran açık kalma süresi iki dakika.
  5. N

Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

arkadaşlar öncelikle yeri burası değil ama konu acamadığım için buraya yazdım mi6 telefonun ekran yansıtma özelliği hakkında biligisi olan bir arkadaş yardımcı olabilirmi nasıl yapılır televizyonun wifi bağlantılı olması gerekirmi internet olmadan ekran yansıtma yapılırmı ?
  6. N

Güncelleme MIUI 9 Global Kararlı Güncellemesi (02.11.2017)

arkadaşlar yaklaşık iki aydır mi 6 kullanıyorum gayet memnunum bir kaç sorum olacaktı bilgi sahibi arkadaşlara ;bu ekran yansıtma işi nasıl oluyor biri anlatırsa sevinirim ,birde 8 oreo güncellemesi ne zaman gelir bilgisi olan var mı?
  7. N

Ana Başlık Sıkça Sorulan Sorular

Arkadaşlar öncelikle merhaba yaklaşık 15 gün önce mi 6 ile aranıza katıldım genel olarak telefonumdan memnunum yalnız bir sorunum var en uygun yer burası galiba telefonda bir uygulama açınca ekran rengi de uygulamanın rengini alıyor bunu engellemenin bir yolu var mı ?
Üst Alt