Nanuk16 kullanıcısının son içeriği

1. N

Diğer Avengers Türkçe V65

Hocam selamlar mi band 4 bir süre sonra gelen aramaları bildirmiyor.. Örneğin sabah 8 den öğlen ikiye kadar gelen çağrıları bildiriyor sonrasnda gelen çağrı bildirimi hariç diğer uygulama bildirimleri geliyor.. Bir türlü çözemedim.. Bir öneriniz varmıdır.. Ancak Bluetooth aç kapa yapınca...
  2. N

Soru Ana ekranda varsayılan tarayıcı

benim için büyük kolaylıktı bu kısa yol ama şimdi maalesef mi browser üzerinden açılıyor.. yukarıdaki bahsedilen teknikleri denedim ama olmadı..cihazım mi 6 miu10 kararlı..romsuz cihazdır..
  3. N

Soru Ana ekranda varsayılan tarayıcı

merhaba bu sorun bende de oluştu ve bir türlü çözemiyorum.. 1543992676 bu konuda farklı bir çözüm yolu varmıdır?
  4. N

Yardım Mi 6 Miu10 sonrası sıkıntılar

Miu10 sonradı batarya kullanım süresi. Bildirimlerin ekranda göstermemesi. Ses butonu pratik değil.. Gibi konularda yardım ve bilgi rica ederim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. N

Soru Mi 6 foto kalite

Özellikle whatsapp foto çekerken ekranda çekim esnasında görünen kalite netlik çektikten sonra kayboluyor.. Netlik ve çözünürlük ciddi anlamda düşüyor.. Bilgisi olan varmıdır. Tşk MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. N

Yardım Gps mi 6

Mi 6 kullanıcısıyım gps kapalı olduğu halde sürekli olarak telefonum gps açıkmış gibi yer tespiti yapıyor.. Bu özellik nasıl kapatılır MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. N

Sohbet Ben de Xiaomi üyesiyim

Kesinlikle kvk lı olan 4gb oldugu icin aynı fiyata ithalatcı garantili olanı aldım.. Aydın didim büyük migrostan alındı.. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. N

Ben ritzy garantili aldım fakat kvk garantilide satıyorlar.. Hatta kvk garantili 4gb64 lük 2000*tl idi.. Yaklaşık 2 hafta önce.. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. N

Mrb.. Büyük migros mağazasına gitmeniz gerekiyor.. Web üzerinden almadım.. Mağazasından satın naldım MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. N

Soru Excell doayasını ana ekrana ekleme

Mi 6 telefonumda excell dosyamı ana ekrana eklemek istiyorum fakat bir türlü yapamadım. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.. Tşk MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. N

Hayırlı olsun.. 2000 tl ye migrostan 6gb/64 versiyonunu alabilirdiniz.. İthalatçı garantili olarak.. Diğer hususta benimde çok bilgim yok.. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. N

Soru Mi 6 hdr kamera modu sorunj

Daha önce lg g2 hdr mod kullanıyordum hiç böyle bir durumla karşılaşmadım.. Sizdede xiaomi cihaz varsa deneyip deneyiminizi paylaşırmısınız MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. N

Soru Mi 6 hdr kamera modu sorunj

Merhaba yaklaşık 10 gün önce mi6 aldım.. Bugun akşam hızlıca bir foto cekmem gerekti ev ışığı ortamında.. Kamera foto hdr modundaydı.. Farkettimki hdr modda cekim yapınca yaklaşık 1 saniye cekim yaptıgınız karede hareketsiz kalmanız gerekiyor aksi takdirde kamerayı hareket ettirirseniz hareket...
  14. N

Yardım Stock kamera Google kameradan güzel çekiyor

Merhaba yaklaşık 10 gün önce mi6 aldım.. Bugun akşam hızlıca bir foto cekmem gerekti ev ışığı ortamında.. Kamera foto hdr modundaydı.. Farkettimki hdr modda cekim yapınca yaklaşık 1 saniye cekim yaptıgınız karefr hareketsiz kalmanız gerekiyor aksi takdirde kamerayı hareket ettirirseniz hareket...
Üst Alt