nadir0335 kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım Xiaomi 13 ultra

arkadaşlar mi 13 ultra almak istiyorum. yurtdışı xiaomilerde band 20 probleminden kaynaklı çok çektik. mi 13 ultraların tümünde band 20 var mıdır? özellikle elinde çin versiyonu olan band 20 var mı yok mu kontrol edebilirse çok sevinirim. s23 ultra ile arasında kaldım telefonun band 20 ve direnç...
  2. N

Rehber Mi 10T/10T Pro GPU Hız Aşırtma Rehberi

hocam uygulamadan başarılı olup olmadığına bakabilirsiniz demişsiniz. bakıyorum ancak anlamadım detay verme şansınız olur mu?
  3. N

MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.3.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

Forumda bu yöntem gördüm işe yarıyor dediler ex 4 yapıp sonra ex2 yapın dediler yaptım telefon sıfırlandı saçma sapan şey yüzünden her şeyim silindi WhatsApp yedeklerini bile çekmiyor driveden yedek bulunamadı diye bomboş bir sürüm olmuş zaten eskisiyle bir farkı yok neredeyse
  4. N

MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.3.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

Hocam polis okulundayım ve ne bilgisayar ne otg hiçbir şey yok twrpyi güncellemeye çalışıyorum onu da yapamıyorum.
  5. N

Hocam dosyayı indirdim twrpden kurmak için girdiğimde dosyaları görmüyor twrp. Bilgisayarım da yok bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?
  6. N

Sohbet Kulak içi kulaklık önerisi

Bu fiyat aralığında jbl cı100 modeli var hocam. Ses yüksekliği ve temizliği olsun bassları olsun gayet güzel tatmin ediyordu.
  7. N

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

Hocam romu kurdum. Şöyle ki dün imei işlemi yapıldı ve arkadaş twrp sürümünü değiştirmiş. 0 mb görünüyordu ben de 3.4.2 sürümünü yükledim tekrar ve twrpde açıldığı zaman 20.4 magiski kuruyorum telefonu açıyorum magisk uygulamasında magisk yüklü değil olarak gözüküyor. Ne yapmam gerekiyor acaba...
  8. N

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

Eea'da google arama ve mesajlaşma uygulaması var hocam. Arama kaydetme vs var mı bilmiyorum. Endonezya romda miui arama ve mesajlaşma uygulaması var. Arama kaydetme özelliği var hocam.
  9. N

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Global Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.4.0.RJDMIXM İndirme Bağlantıları

İkisi farklı romlar hocam. Cihazın konuları arasında global romlar kısmında görebilirsiniz.
  10. N

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Global Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.4.0.RJDMIXM İndirme Bağlantıları

Hocam geç gördüm kusura bakmayın. 2.9 GB'lik dosyayı indirip twrpden sadece kuracaksınız. Format data vs. yapmayacağınız için bilgileriniz silinmez. Magisk olarak 21.4 versiyonunu deneyin, olmazsa forumda android 11 için magisk konularına bakın bir konuda vardı.
  11. N

Twrp varsa Twrp gitmemesi için romu flashladıktan sonra magisk flashlamanız gerekiyor.
  12. N

Hocam global romda sorun olmaz. İlk kurulumda twrpden yaparsınız. Sonra twrp kaldırıp otomatik güncellemeleri alabilirsiniz. Global romlarsa sorun olmaz.
  13. N

Mesajlarınızdan buldum hocam. Sizin dediğiniz 18 saat bekleme süresiyle beraber olan süre. Alt tarafta yazıyor bahsettiğimiz olay. Altta ekran 6 saat yazıyor ve siz 6 saat kullanınca şarjınız bitmiş.(Bekleme süresiyle beraber tabiki bu)
Üst Alt