Mustom4 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Güncelleme rom yardım

Mi note 10 lite cihazıma son gelen 12.1.1.0 güncelleme yaptım wifi ile Çeşitli sorunlar baş gösterdi Cihazımda donma ve kasmalar başladı. Sayfayı aşağı kaydırırken kesik kesik iniyor güncelleme sonrası oldu IMEI tamirli cihazdır mi flash toll ile yeniden verileri koruyarak işlem yapsam...
  2. M

Yardım uyku zamanlama ayarları değişiyor

MIUI 12 de kilit ekranı ayarlarında uyku zamanlama ayarları var burda 30 sn seçiyorum telefonu kapatıp açıyorum yada belli bir süre sonra 15 sn geri alıyor kendini yani yaptığım ayar değişikliğini hafızaya almıyor böyle bir sorun yaşayan varmıdır?
  3. M

Yardım Dokunmatik sorunu

Tasarrufa almıyo cihazı kontrol ettim hocam başka bu sorunu yaşayan varmı acaba mi note 10 lite kullanıcısı 1600292484 Miui 11 de açıldı cihaz ilk aldığımda aynı sorun eski versiyonda da vardı 12 ye güncellendim aynı sorun devam ediyor. özellikle dikkat ettim Bugün whatsap tan görüntülü arama...
  4. M

Yardım Dokunmatik sorunu

Cihazım 1 haftalık mi note 10 lite 8 gb ram 128 rom modeli gün boyu kullanımda sorun yok akşam saatlerine geldiğinde cihaz kasma,dokunmatiğe geç tepki verme sorunu yaşıyorum. bilmiyorum başka sorun yaşayan varmı ama sorun çok can sıkıcı sıfır cihaz daha miui 12 yeni güncelledim mi global Rom var...
  5. M

Yardım Mİ9 SE GPS Otomatik açılması

Mi9se custom rom var 10.3.3.0 cihaz arada kendi kendine GPS açtığını farkediyorum rom güncelleme yapmadan öncede aynı sorun vardı donanımsal sorun olabilir mi? Eu rom yüklü cihazda
  6. M

Rehber Xiaomi.eu MIUI 10 Romlarında Yaşanan Sıkıntılara Çözüm

Mİ9 SE parlaklık sensoru düzgün çalışmıyor V10.3.1.0
  7. M

Yardım Arama onay mesajı

Arama yapmak istediğimde arama yapmak istiyormusunuz diye arama onayı istiyor ayarlarda bulamadim bilen arkadaşlar varmı acaba?
  8. M

Yardım Mi9se otomatik parlaklık sorunu

Bu sorun bende de var guncelleme ile çözülür mü acaba
  9. M

Yardım Mİ9 SE OTO PARLAKLIK SORUNU

V10.3.1.0 Mİ9 SE cihazimin oto parlaklık açık kullanıyorum fakat düzgün çalışmıyor geç algılama sorunu var. Mesela arama geldiği zaman telefon 5 sn sonra ekran aydınlatıyor genel bir sorunmu yoksa sadece benim cihazımdamı bu sorun var. SİFİR CİHAZ DAHA Acaba v10.3.3.0 yuklesek duzelirmi başka bu...
  10. M

Soru Mİ9 SE Twrp ile versiyon güncelleme

Cihazı yeni aldım TWRP yüklü cihazda güncelleme denetle deyince v10.3.3.0 1.9 GB YAZİYOR FAKAT CİHAZ ROOT LU OLDUGU İCİN SANIRIM sunucu hatası veriyor güncelleme indirmiyor. Bu yeni gelen güncelleme nasıl yapabiliriz Tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum. 1563805361 Buna ek olarak v10.3.3.0...
Üst Alt