Yardım Dokunmatik sorunu

Mustom4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi9se
Konular
7
Cihazım 1 haftalık mi note 10 lite 8 gb ram 128 rom modeli gün boyu kullanımda sorun yok akşam saatlerine geldiğinde cihaz kasma,dokunmatiğe geç tepki verme sorunu yaşıyorum.
bilmiyorum başka sorun yaşayan varmı ama sorun çok can sıkıcı sıfır cihaz daha miui 12 yeni güncelledim mi global Rom var cihazda 11 versiyondada aynıydı.
kronik donanımsal mıdır bu sorun yoksa yazılımsal mıdır tecrübesi olan arkadaşlardan fikirlerini ve yardımlarını rica ediyorum.
whatspta yazı yazarken daha sık karşılaşıyorum bu sorunla
ekranda koruma camı var ama normalde çok hassas algılaması var bundan yaparmı emin olamadım.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhaba, sorun ekrandaki korumadan da kaynaklı olabilir, yazılımsal da olabilir. Yedek aldıktan sonra recovery üzerinden cihazı sıfırlamayı denediniz mi? Güncelleme sonrası cihazı sıfırlama cihaz verimliliğini yükseltmek için önerilir.

Oyla:

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Belli saatlerde güç tassarufu modu açılıyor olabilir mi?

Oyla:

Mustom4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi9se
Konular
7
Belli saatlerde güç tassarufu modu açılıyor olabilir mi?
Tasarrufa almıyo cihazı kontrol ettim hocam
başka bu sorunu yaşayan varmı acaba mi note 10 lite kullanıcısı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba, sorun ekrandaki korumadan da kaynaklı olabilir, yazılımsal da olabilir. Yedek aldıktan sonra recovery üzerinden cihazı sıfırlamayı denediniz mi? Güncelleme sonrası cihazı sıfırlama cihaz verimliliğini yükseltmek için önerilir.
Miui 11 de açıldı cihaz ilk aldığımda aynı sorun eski versiyonda da vardı 12 ye güncellendim aynı sorun devam ediyor.
özellikle dikkat ettim Bugün whatsap tan görüntülü arama geldi reddettim ana ekrana dönmeye çalıştım akşamlar başladı tuş kilidine alıyorum cihazı Sonra açıyorum düzeliyor kendiliğinden

Oyla:
Üst Alt