mustafasen kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Işık parlamasi redmi note 8

Kamera yı varsayılan ayarlara sıfırla.bir önceki ayarı kaydet tikini kaldır
  2. M

Sohbet Android ten kurtuldum

Arkadaş bolca rom atan biriymiş 8 pro sarmamış,iphone geçmiş eh artık bol bol değişik romlar yükler temalar atar artık
  3. M

Yardım DLNA olarak gösterme

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tuxera.streambels Ben bunu kullanıyorum işimi görüyor
  4. M

Soru Sensör problemi

Arkadaşlar redmi not7 kullanıyorum kamera yatay-dikey sensörü herhangi birinde kilitleniyor daha önce mi not 3 te de bu problem vardı neden oluyor acaba sizdede oluyormu çözümü varmıdır,yoksa her kilitlenmede yeniden başlatmak zorunda kalıyorum Mi not 3 and.8.1 Redmi not 7 and.9
  5. M

Diğer Redmi not 7 ile çektiğim fotolar

resimler çok güzel hocam yalnız bir sorum olacak benim kameram dikey pozisyondayken bazen kilitleniyor yataya döndüğümde dönmüyor sizde de aynı problem yaşanıyor mu
  6. M

Çözüldü you tube sıkıntısı

Dns yada vpn kaynaklı olabilir
  7. M

İnceleme Xiaomi mi note 3

Kulaklığın ömrü bitmiş,eğer çok yeni aldıysan kulaklığı hızlı şarj la doldurmuş pili bitirmiş olabilirsin benimde başıma geldi aynı olay
  8. M

Uygulama Müzik uygulaması

Şarkıların uzantısını .mp3 diye değiştir
  9. M

Yardım Evimdeki Wifiye bağlanmama sorunu

Ağı unut deyip yeniden şifrenizi girip bağlanmayı denedinizmi,
  10. M

Rom MIUI 9.5.8.0 OCAMIFA

Her güncelleme sonrası bariz bir pil tüketimi olur optimizasyon için.telefonu ne kadar çok kapatıp yeniden başlatırsanız sistem okadar çabuk oturur.pil tüketimi dengelenir birde arka plan ayarlarını kontrol ermek gerekir.gereksiz programlara izin verilmemeli.
  11. M

Sohbet Mi note 3 9.5.4.0 kararlı güncellemesi

Kamera ayarlarından düşük ışıkta iyileştir tik,ini kaldırırsan birde kamera arayüzünde HHT yi kapatırsn o sorun ortadan kalkıyor
  12. M

Yardım Şarjda Telefonun Şarjı Bitiyor

Kablo sorunu, değiştir devam et
  13. M

Soru Yarım Fotoğraf Sorunu - Mi Note 3

O yarım görünen resimleri google fotoğraflara yedeklemen varsa oradan indirebilirsin sağlam olarak,yada bir buluta yükle bidaha geri al düzeliyor
  14. M

Soru Yarım Fotoğraf Sorunu - Mi Note 3

Kamera ayarlarına gir,hht yi üstten kapat aşağıda düşük ışık koşullarında iyileştir tikini kaldır düzeliyor
  15. M

İnceleme Xiaomi mi note 3

Bence gereksiz takıntıların var,kulaklık için aliexpresten c tip girişli olanı sipariş et aparatla uğraşma,ama imei işi sıkıntılı kayıt ettirmen lazım
Üst Alt