Mustafa80 kullanıcısının son içeriği

1. M

Tema Zekton Yazı Tipi Fontu

Teşekkür ederim hocam takipteyim
  2. M

Tema Zekton Yazı Tipi Fontu

Hocam elinize saglik. Global rotsuz kullaniyorum. Bunlari global icin yapip paylaşma imkaniniz varmi. Bu arada temalarinizda harika kullaniyorum degistirerek
  3. M

Tema Copyright by Ottoman/ 'GökTürk' Temasından ilk taslak görüntüler

Elinize emeginize sağlik üstadlarim güzel bir tema oluyor basarilar :)
  4. M

Rehber Tema Mağazasına, Tema Yükleme Rehberi

Gelen mail bu hocam..
  5. M

Rehber Tema Mağazasına, Tema Yükleme Rehberi

Ottoman hocam benim temaya red gelmiş. Yaziyi cevirdigimde lütfen dogru şube yüklemesi yapin diyor, bunun anlami nedir acaba
  6. M

Rehber Telefona Açılış Animasyonu (Boot Animation) Yapma Rehberi "Twrp'den Yükleme"

Elinize saglim hocam, telefonu yeni aldim biraz kullandiktan sonra kilidi kaldirip twrp yükleyelim sonra bu konuya tekrar geleceğim insallah :)
  7. M

Tema MIUI Theme Designer Türkçe Anlatım

Ottoman hocam pcdende denedim olmadi maalesef fotograf atamadim, Tema üzerinden denesem, herhangi bir temayi düzenlesem duvar kagidini iconunu degistirsem atsam kabul ederlermi yada tema sahibine ayip olurmu :)
  8. M

Başka tarayicilardan denedim sonuç değismedi hocam, Şimdi pcden deneme imkanim yok ama kisa zaman icinde deneyeceğim kismetse
  9. M

Anladim deneyim hemen ottoman hocam teşekkür ederim
  10. M

Yükleme yapacak yeri bulamadim ottoman hocam, önceki sayfada upload walpaper yaziyor sag üst kösede tiklayinca bu bölüm açiliyor, Amacim 3. Parti temalari kullanabilmek. Fotograf yükleyince kullanabilirim dimi.
  11. M

Fotoğraf yüklemek istiyorum bu ekranda kaliyorum ne yapmaliyim yardimci olurmusunuz
  12. M

Yardım Tema isteği

Tevfik akman indirdim kurdum çok teşekkür ederim
  13. M

Yardım Tema isteği

Selamün aleyküm. İsmini bilmedigim bu temayi taniyan varmi magazada varmidir bilgisi olan varmi. Teşekkürler
Üst Alt