mustafa-olmez19 kullanıcısının son içeriği

1. mustafa-olmez19

Soru MIUI V12.0.0.1 STABLE Redmi Note 8 Çıkmış ...?

kurdum kullanıyorum sıkıntı yok beta romlara göre daha akıcı ve stabil hiç bir problem görmedim ekran ebat sorunu veya brick sorunu olmaz denenmiş rom youtebeden alınan link deil isteyen gönül rahatlığıyla temiz kurulum yaparak kullanabilir bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum
  2. mustafa-olmez19

https://drive.google.com/file/d/1-CyfwHQbMXSEE3f6CtTHvLLH0gl-y-nL/view
  3. mustafa-olmez19

olabilir ama rom bana göre göre daha akıcı ve stabil geldi bildirim paneli inerken takılma filanda yok güzel yani
  4. mustafa-olmez19

Ama beta romlara göre daha iyi çoğu port romdan daha iyi eu beta felan bütün romları denedim kulaklık sesi az bölge seçme yok bazı yerler çince bence bu rom çok iyi pil performansını bilmem takılmıyorum hiç
  5. mustafa-olmez19

bende miu 12 golobal stabil kurdum bir sıkıntı yok dil olsun bölge olsun
  6. mustafa-olmez19

Uygulama Rootlu uygulama kendi kendine kapanıyor

magisk maneger kullanıyorsan ayarlara gir hide bölümünü etkinleştir sonra sonra son uygulamaları temizle tekrar magisk e gir ayarlara yani üsteki üç çizgiye tıkla magisk hide yazar oraya gir kapanmasını istemedin uygulamaya tik at telefonu yeniden başlat düzelir ben bütün romlarda böyle...
  7. mustafa-olmez19

Redmi s2 imeil atma

Redmi S2 cihaza neden imeil atılmıyor acaba Venus_V3_5010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. mustafa-olmez19

Alış 900 tl ye kadar cihaz alınır

buraya ilan veren sahibindene veya letgoya ilan veremez diye bir kuralmı varda sadece sağlamı burda oluyor
  9. mustafa-olmez19

araştır o zaman gitti gidiyora filan bak dolar deyip fırsatçılık yapmanın alemi yok arkadaş ben bir fiyat yazmışım satmak isteyen satar neden saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz ki
  10. mustafa-olmez19

tşkr ederim hocam dediğim fiyattan fazla yukarı çıkamam yoksa sıfır alırdım 1538519560 kusura bakmada 2000 tlik cihazı yazmadım yazdığım cihazın sıfırı 1.300-1.400 civarı
  11. mustafa-olmez19

Acilll...!!900 tl ye kadar kutulu garantili redmi 5 plus yada mi 5x alınır
  12. mustafa-olmez19

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

redmi note4x mido 8.8.30 link bulan var mı Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. mustafa-olmez19

bildirimlerde sorun var yine Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. mustafa-olmez19

tşkr ederim hocam Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. mustafa-olmez19

Redmi Note 4x sd 8.8.16 varmı ben bulamadım şuan 8.8.2 deyim Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt