musokral kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Diag Port Telefonu görmüyor

eu rom gibi rom geliştiricileri tarafından entegre edilebilir veya qpst nin bir sonraki güncellemesi ile telefona destek gelebilir, başka yapılabilecek bişey yok, beklemedeyiz
  2. M

Yardım Diag Port Telefonu görmüyor

poco f2 pro veya k30 pro olarak geçen cihazın şuanda imei işlemi yapılamama sebebi romdan kaynaklı diag port vermemesidir, bilgisayarınızla alakalı bir sorun yok, sorun cihazın yazılımı ile alakalı
  3. M

Yardım Mi CC 9e - EFS Silinmişken bootloader kilitledim :)

Merhabalar arkadaşlar, telefon başıma bela oldu, hep gece uğraştığımdan mıdır bilmem :D ENG rom yüklerken mi oldu yoksa düz rom yüklerken mi oldu tam hatırlamadığım bi kısımda cihaz kilitlenmiş ve şuanda locked olarak görünüyor, fastboot flashing unlock komutu çalışmıyor verify token hatası...
  4. M

Çözüldü Mi CC 9e Telefon Fastboot veya TWRP ilerisine gitmiyor

vb metayı fastboot üzerinden yükledim başarıyla yüklendi, fastboot rom yemiyor kesinlikle bi kısımda hata alıyor twrp erişimim var o konuda sorun yok ama ileriye gidemiyorum :( 1591737809 1591737870
  5. M

fastboot rom atılırken Flash modem error hatası alıyorum, imei repair işlemi için efs sıfırlama yapıldı (modemst1 2 fsg fsc) efs yedeğim mevcut ancak twrp geri yüklemiyor. onunla alakası var mıdır bilmiyorum
  6. M

daha önce bu şekilde açmayan bi cihazda persist bozulmuştu o şekilde yapmıştım o aklıma geldi :) malesef o da işe yaramadı, cihaz fastboot veya twrp ilerisine geçmiyor. Açılış animasyonundan tekrar fastboota veya twrp ye geliyor.
  7. M

yazılımı tamamen yedi, orjinal recovery geldi, fastboot alıp twrp flaşladım, ardından persist.img flaşladım, açılma durumuna bakacağım şimdi 1591735506 yine twrp geldi :(
  8. M

minimal adb fastboot ile flash all bat komutu giriyordum diğer cihazlarda, sanırım bunu denemek sonuç getirmeyecek ama ihtimalleri azaltayım :)
  9. M

Telefona root attıktan sonra twrp ekranına alındı, root silme yaptım ancak telefonu tekrar açamadım, her denememde tekrar twrp ekranına attı, fastboottan rom yüklerken system kısmında hata alıp işlemi durduruyor. TWRP den wipe - yes ve wipe - swipe kısımlarını yaptım. Ardından mounttan usb...
  10. M

Çözüldü Mi A3 açılış ekranında kaldı

teşekkür ederim telefonu açtım, diag açacağım ancak açınca aygıtta sürücüler ünlemli görünüyor ve yükleyemiyorum, farklı telefonlarda bi sorun çıkmadı (mi9t pro, 9t, note 8 7 vb.) ancak bunun diag sürücüleri yok görünüyor
  11. M

Güncelleme: Pili bittikten ve 2 dk şarjdan sonra aynı tuş kombinasyonuyla fastboot ekranına almayı başardım. Telefonun bootloaderi kilitlenmemiş hala unlocked görünüyor. Pilin dolmasını bekleyip rom flaşlayacağım. Umarım başka kişilere de yardımı dokunur bu konunun.
  12. M

biliyorum, imei işlemi yapılmadı, dediğim gibi telefon bu ekrandan başka hiçbir ekranda kalmıyor, ancak edl modda duruyor, diğer tüm tuş kombinasyonlarında resimdeki ekrana dönüyor, fastboot alabilsem gerisini halledeceğim zaten, yazılım yerken pc iptal olunca bu şekilde kaldı, şimdi pc düzgün...
  13. M

unlock yaptım zaten, ardından yazılım atılırken windows hata verdi ve pc kapanıp açıldı, telefon fastboottaydı ve fastboot reboot bootloader komutunu girdikten sonra unlocked yazısı da gitti ve resimdeki ekranda kaldı 1591574074 kapatmayı da denedim, telefon hiçbir türlü kapalı durmuyor...
  14. M

Telefona fastboottan rom atılırken pc hata vermesi sonucu yarıda kesildi. Telefonun bootloader kilidini flashing unlock ve flashing unlock critical ile açmıştım. Ardından elle fastboot aldıktan sonra son olarak fastboot reboot bootloader komutu verdim ve alttaki unlocked yazısı kayboldu, sadece...
Üst Alt