Çözüldü Mi A3 açılış ekranında kaldı

musokral

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 5s
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Android 10 one
Telefon Modeli
Mi A3
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefona fastboottan rom atılırken pc hata vermesi sonucu yarıda kesildi. Telefonun bootloader kilidini flashing unlock ve flashing unlock critical ile açmıştım. Ardından elle fastboot aldıktan sonra son olarak fastboot reboot bootloader komutu verdim ve alttaki unlocked yazısı kayboldu, sadece beyaz android one yazısı var, fastboot gelmiyor, recovery gelmiyor, telefon kapanmıyor bile, o yazıda sonsuza kadar bekliyor. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar root amacıyla giriştik telefon gitti :)

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-06-08 at 01.10.13.jpeg
    WhatsApp Image 2020-06-08 at 01.10.13.jpeg
    50,2 KB · Görüntüleme: 14

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Hocam çok geçmiş olsun cihazın unclock yapmışsın

Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Cihazı yaklaşık 10-15 saniye güç tuşuna basılı tutarak kapatmayı denermisiniz hocam.

Oyla:

musokral

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 5s
Konular
3
Hocam çok geçmiş olsun cihazın unclock yapmışsın
unlock yaptım zaten, ardından yazılım atılırken windows hata verdi ve pc kapanıp açıldı, telefon fastboottaydı ve fastboot reboot bootloader komutunu girdikten sonra unlocked yazısı da gitti ve resimdeki ekranda kaldı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazı yaklaşık 10-15 saniye güç tuşuna basılı tutarak kapatmayı denermisiniz hocam.
kapatmayı da denedim, telefon hiçbir türlü kapalı durmuyor, kapanınca direk tekrar açılıp aynı ekranda kalıyor, fastboot girmiyor, recovery girmiyor, sadece edl giriyor

Oyla:

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
unlock yaptım zaten, ardından yazılım atılırken windows hata verdi ve pc kapanıp açıldı, telefon fastboottaydı ve fastboot reboot bootloader komutunu girdikten sonra unlocked yazısı da gitti ve resimdeki ekranda kaldı

Hocam bootloder kilidini tekrar açmanız gerekli ve cihaz imei işlemi yapılmış bir cihaz ise imei uçmuştur bilginize daha sonra fastboot romu flashlamanız gerekli tekrardan m flash uygulamasını kullanırken şimdi tam hatırlamıyorum sag alttaki seçeneklerden en soldakini işaretlemeyi unutmayın yoksa cihaz tekrardan unclock olur bununla ilgili çok video var sonrasında orange foxu tavsiye ederim.

Oyla:

Klcgl19

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
9

kapatmayı da denedim, telefon hiçbir türlü kapalı durmuyor, kapanınca direk tekrar açılıp aynı ekranda kalıyor, fastboot girmiyor, recovery girmiyor, sadece edl giriyor
brick olmuş sanırsam cihazın

Oyla:

musokral

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 5s
Konular
3
Hocam bootloder kilidini tekrar açmanız gerekli ve cihaz imei işlemi yapılmış bir cihaz ise imei uçmuştur bilginize daha sonra fastboot romu flashlamanız gerekli tekrardan m flash uygulamasını kullanırken şimdi tam hatırlamıyorum sag alttaki seçeneklerden en soldakini işaretlemeyi unutmayın yoksa cihaz tekrardan unclock olur bununla ilgili çok video var sonrasında orange foxu tavsiye ederim.
biliyorum, imei işlemi yapılmadı, dediğim gibi telefon bu ekrandan başka hiçbir ekranda kalmıyor, ancak edl modda duruyor, diğer tüm tuş kombinasyonlarında resimdeki ekrana dönüyor, fastboot alabilsem gerisini halledeceğim zaten, yazılım yerken pc iptal olunca bu şekilde kaldı, şimdi pc düzgün ancak fastboot getiremediğim için kaldım böyle

brick olmuş sanırsam cihazın
unbrick etmenin yollarını arıyorum :)

Oyla:

musokral

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 5s
Konular
3
Güncelleme: Pili bittikten ve 2 dk şarjdan sonra aynı tuş kombinasyonuyla fastboot ekranına almayı başardım. Telefonun bootloaderi kilitlenmemiş hala unlocked görünüyor. Pilin dolmasını bekleyip rom flaşlayacağım. Umarım başka kişilere de yardımı dokunur bu konunun.

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Güncelleme: Pili bittikten ve 2 dk şarjdan sonra aynı tuş kombinasyonuyla fastboot ekranına almayı başardım. Telefonun bootloaderi kilitlenmemiş hala unlocked görünüyor. Pilin dolmasını bekleyip rom flaşlayacağım. Umarım başka kişilere de yardımı dokunur bu konunun.
geçmiş olsun hocam mi flash ile rom atarken clean all seçeneğini seçin ayrıca farklı usb portlarına bağlayarak deneyin sorun veri aktarımı sırasında bağlantı kesilmesinden kaynaklanmış olabilir

Oyla:

musokral

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 5s
Konular
3
geçmiş olsun hocam mi flash ile rom atarken clean all seçeneğini seçin ayrıca farklı usb portlarına bağlayarak deneyin sorun veri aktarımı sırasında bağlantı kesilmesinden kaynaklanmış olabilir
teşekkür ederim telefonu açtım, diag açacağım ancak açınca aygıtta sürücüler ünlemli görünüyor ve yükleyemiyorum, farklı telefonlarda bi sorun çıkmadı (mi9t pro, 9t, note 8 7 vb.) ancak bunun diag sürücüleri yok görünüyor

Oyla:
Üst Alt