musate kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Mi note 10 lite hakkında sorular

Üstadlar epeydir mi 10 lite emei repair in bekledim. (mi not 10 lite DEĞİL o başka telefon) Aslında forumlarda gördüm ama yazılan şuydu. Global tek sim destekli çıkıyor ama buna eu rom atılarak çift sime çıkarılıyor. (aslında donanımsal çift sim var ama biri pasif) bu işlemden sonra ikinci sim...
  2. M

Satış 3 haftalık note 8 pro KVK cihazı

Ankara için nasıl olabilir?
  3. M

Alış Sadece Ankara'dan Cihaz Lazım

Takip
  4. M

Alış Mi9T 64 GB veya 128 GB

Takip
  5. M

Alış Redmi note8 pro 6/128 arıyorum

Evet. Burayı takip edip danışacağım. Dolar düşüyor beklemeye karar verdim. 1600 - 1700 lük telefon. En azından 9 mayıs öncesi değerinden alalım. Emei repair de razıyım. Ama şu bant 20 olsun. Sahilde rezillik çekmeyelim.
  6. M

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Hocam çok özür dilerim. Forumda karışıklığa yol açmışım. Eksik yazmışım. Mi not 10 pro yazacaktım. Eksik olmuş. Elbette mi 10 pro bu fiyata mümkün değil. Hemde yok zaten. Tr Piyasaya kaçak girse acaba giriş seviyesi ne olur. 4000 lerden başlasa belki mi not 10 pro yerine düşünürüz ama başlamaz...
  7. M

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Düzeltme; _______________________________ Arkadaşlar tüm forumdaşlarımdan özür diliyorum. Mi not 10 pro yazacaktım aşağıdaki mesajı. Hatalı ve eksik olarak mi not 10 yazmışım. ______________________________ 3500tl e mi 10 pro siparişi verdim. Görüşlerimi yazacağım. Ama gelince dikkat etmem...
  8. M

Yardım Yurtdışı Telefon

Selam Ustalar. Mi 10 pro sipariş verdim bu gün. Malum yolla aldım. Gelince nelere en başta bakmak gerekli.
  9. M

Yardım Yurtdışı Telefon

Merhaba Çağrı Hocam; Ben Ankarada'yım. Muhtemelen kargo ile Turan GSM den alacağım mi no 10 pro'yu. Merak ettiğim malum ya garanti konusu. Eğer fabrikasyon sorun çıkarsa ne olacak. ikincisi eğer düşürüp ekranını kırarsak ne olacak hata bizde ödeyelim de mi türkiye cihazı kabul etmiyor. Yani...
  10. M

Yardım Yurtdışı Telefon

satıcılara nasıl ulaşabilirim.
  11. M

Soru Garantisiz Telefon Satıcısı Önerisi

ne gibi bir sıkıntı yaşadınız ?
  12. M

satılık mi max

Satıldı mı. taa nisan gitmiştir her halde.
  13. M

Satılık Mi 6 - Yurtiçi Kayıtlı

fiyat nedir hocam.
  14. M

1 aylık mi 6 128 GB

S.A. Çinden getirtmek üzereydim. Bi bakayım hocam çin fiyatlarına buda sıfır sayılır hem garantisi var ve imei sorunu yok. 1500 ün üstü olursa senden isteyeceğim.
  15. M

Çözüldü Xiaomi MI6 Hat Sorunu (IMEI Silinmiş)

Paylaşılan bilgiler çok değerli. Teşekkürler.
Üst Alt