musasimsek kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Redmi note 4 konuşma ses sorunu

bendede böyle bir sorun vardı, çinden iki adet mikrofon portu sipariş verdim biri geldi değiştirdim çalışmadı, telefoncuya verdim oda yapamadı ana kartta sorun vardır muhtemelen dedi bu arada sipariş verdiğim ikinci mikrofon portu geldi ve değiştirdim şu an çalışıyor, mikrofondan hiç ses...
  2. M

Alış redmi note 4x şarj soketi

arkadaşlar redmi note 4x şarj soketi arıyorum, gittigidiyor üzerinden buldum fakat farklı şarj soketi geldi genelde iki adet satılıyor biri dar soket diğeri geniş soket diye fakat siparişlerde sürekli geniş soket geldi, yedek telefon olmadığı içinde telefonu tamire gönderemiyorum.
  3. M

Yardım note 4x mikrofon çalışmıyor

Hocam ses kaydı yapıyor, ama anladığım kadarıyla üstteki video çekimi için olan mikrofondan alıyor sesi, mikrofon testinde ise hiç ses algılamıyor, aramada ise normalde sesim gitmiyor ama diyafonu açıtığımda ses gidiyor
  4. M

Sanırım mikrofon değişmesi gerek
  5. M

Arkadaşlar merhaba, telefonum note 4x bugün arama geldi sesim karşı tarafa gitmedi, telefonu yeniden başlattım hala aynı, sesli komutlarıda algılamıyor ayrıca *#*#64663#*#* tuşladım ordan mikrofon testi yaptım hiçbi şekilde mikrofon ses algılamıyor, fabrika ayarlarına döndüm oda banamısın...
Üst Alt