muratsuhamakal kullanıcısının son içeriği

1. M

Çözüldü Mi5 Şarj Sorunu - Tamamen Bozuldu

cihazı servise gönderdim ilk aşamadı tamir etmeden geri göndermişler cihaz şarj oluyor diyerek, cihaz içindeki bataryayı ben değiştirmiştim garanti tekrar batarya değişimi yağmış. Şarj aletinden kaynaklandığını söylemişler akım yetersiz geliyormuş kendileri bir şarj aleti gönderdi o çok güzel...
  2. M

byAndroid HiddeNKinG wert34 ilk başta garantiye vermem telefonu yedek alın sıfırlanıcak demeleri ve şuan telefon açılmıyor inşallah servisde bana dosyalar gidicek demez çünkü gitmemesi gerek, şuan eski soket yeni batarya takılı telefonda ve şarja taktığımda bir tepki vermedi ama bir kaç saat...
  3. M

2016 Kasımda aldığım mi5 telefon 1 ay önce tuhaf bir arıza verdi tüm gece şarjdaydı şarj oluyordu ama %30 dolmuştu, günler geçtikçe sorun giderek tuhaflaştı. Eşimde Mi kullanıyor şarj aletlerini başka telefonlardada denedim kendi telefonumda başka şarj aletleride denedim sorun düzelmeyince. 4...
  4. M

Alış Mi Band 2 - Çeşitli Mi Ürünleri

1 adet değil veya 2 adet alıp üstüne 20 usd yazdırmak istemiyorum minimum 20 adetten bahsediyorum.
  5. M

Alış Mi Band 2 - Çeşitli Mi Ürünleri

Merhabalar, çinden mi band 2 ve uygun fiyatlı mi ürünleri getirtmek istiyorum ? ne yapabilirim. Türkiyede toptan satan yer varmıdır ?
Üst Alt