Murat_Murat kullanıcısının son içeriği

1. M

İnceleme Amazfit Stratos'u iPhone ile Kullanmak İsteyenlere

Merhaba Arkadaşlar; Kısa süre önce Amazfit Stratos ile iphone cihazların uyumluluğuna ilişkin endişelerimi dile getirdiğim bir konu açmıştım. Soru - Amazfit Genel Uyumluluk Hakkında Saati aldım yaklaşık bir aydır da kullanıyorum. Benim gibi henüz saati almadan önce iphone ile kullanım...
  2. M

Soru Amazfit Genel Uyumluluk Hakkında

Telefonunuz android mi peki? Bir de okuduğum değerlendirmelerde ekran yapısı ve çözünürlüğü hakkında olumsuz denemese de insanların “garip” bulduğunu ilişkin yorumları vardı. Bu husus biraz kafamı kurcaladı. Bu gece İstanbul a döneceğim, acaba MI Store mağazalarında var mı bu üründen? İlk...
  3. M

Telefon olarak ne kullanıyorsunuz üstadım? En azından platform olarak belirtebilirseniz memnun olurum.
  4. M

Benim için öncelik çoklu kadran imkanı sanırım verge bunu sunmuyor, pace in tasarımını pek beğenmedim ama stratos pace 2 modeli bence şık arada aşırı bir fiyat farkı da yok. Çok detaya bakamadım ama sanırım donanım olarak da ufak artıları var.
  5. M

Mesajın biraz uzun olduğunun farkındayım ama en azından sorulara odaklanılır diye ummuştum. Cevabınız için teşekkür ederim. Model tercihi ve uygulama performansı hakkında fikirlerinizi de duymak isterim.
  6. M

Merhaba Arkadaşlar, Öncelikle şimdiden cevap vererek bilgilerini paylaşacak herkese teşekkür ederim. Son günlerde bir akıllı saat alma hevesi hasıl oldu. Temel motivasyonum yüzlerce kadran arasından beğendiğimi günden güne kullanma fikri olsa da bileğimde taşıyacağım aletle hayatımı biraz daha...
Üst Alt