Murat64 kullanıcısının son içeriği

1. M

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Merhaba arkadaşlar ,cihazımda şuan miui 10.9.7.4 beta sürümü var BL kilit açık , twrp ile eu rom yüklemeye çalıştım ama 2 defa cihaz fastboot modunda kaldı neyse tekrar çin romunu geri Flaslayıp sorunu şimdilik çözdük ama biz mi flash tool ile de eu rom yükleyebilirmiyiz illaki twrp ile mi...
  2. M

Yardım Bootloader kilidini açma yardım

twrp yukledim ama cihaz fastboot modunda kaldi , hicbir islem yapilmiyor , ne yapabilirim yardim edermisiniz
  3. M

sizden bir ricam daha olacak , mi8 se icin global rom yuklemek istiyorum , guncel bir link paylasabilirmisiniz
  4. M

tesekkur ederim ise yaradi
  5. M

cihazi fastboot moduna aliyorum usb kablo ile pc'e bagladiktan sonra unlock calistirdigimda fastboot modundan cikip sarj moduna geciyor , yardimci olurmusunuz , tesekkurler
  6. M

Rehber Xiaomi Mi 8 Pro - Twrp 3.2.3-0214 Otomatik Yükleme Aracı

Burada paylaşım yaparak insanlara yol gösteren bütün arkadaşların emeklerine sağlık, mi 8 pro cihazıma dün global romu başarıyla kurdum ,tavsiyelerini harfiyle uyguladım ve zannettiğim kadar korkulacak bisey yokmuş gayet kolay başarıyla cihazıma global miui 9 ve otm güncellemeyle de kararlı...
  7. M

Yardım Mi 8 Pro Global ROM

Teşekkür ederim , cihaz performansı ile ilgili de paylaşımlarınız olursa takipteyim
  8. M

Yardım Mi 8 Pro Global ROM

Merhaba , bende de mi8 pro var ve yarin BL kilidi aciliyor , rom yuklemede sorun cikti mi paylasirmisiniz?
  9. M

Teşekkürler paylaşımınız için emeğinize saglık , son bir şey daha sormak istiyorum , yükleme işlemini twrp yükleme aracı ile mi yoksa xiaomi mi tools uygulaması ile mi yüklemek daha sağlıklı ve temiz kurulum olur, saygılar
  10. M

Merhaba,mi 8 pro cihazımın yarın botloader kilidi açılıyor,global rom yükleyeceğim ,bunun için ne tavsiye edersiniz ve bize indirme linki paylaşabilirmisiniz?teşekkürler
  11. M

Yardım Mi 8 bootloader kilidi açma

Mi8 cihazıma global rom yüklemek için bugün bootloader kilidini unlock yaptım fakat 720 saat süre verdi. Acab bu normal mi 1 ay bekleyeceğiz,alternatif var mı?
Üst Alt