Yardım Bootloader kilidini açma yardım

Mustfagk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aqa
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mi10
Telefon Modeli
Mi 8 lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
Slm değerli arkadaşlar roottan anlayan birisiyim fakat xiaomi cihazlarda saat varmış şimdi ben telefonun bootloaderini kaldırmaya çalıştığımda bana süre vercek öğrendiğim kadarıyla ben bu süre içerisinde telefonumu normal kullana bilcekmiyim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim tşk ederim değerli yorumlarınız için

TR-Ilker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Mi8
Konular
20
mustafahurma hocam mail ile izin alma sistemini uzunca bir süre önce kaldırdılar. Artık tüm hesaplarda yetki bulunuyor ayrıca izin almaya gerek yok :) Bunun yerine Unlock Tool aracında kilit açma butonuna basıldığında belirli bir süre bekletiyor.
nasıl oluyor ki o? ben halen süre bekliyorum. 2 günüm kaldı

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
nasıl oluyor ki o? ben halen süre bekliyorum. 2 günüm kaldı
Mustafa hocamın bahsettiği şey eskiden var olan bir sistem, artık kullanılmıyor. Siz iki gün sonra denediğinizde açılacaktır.

Oyla:

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
mustafahurma hocam mail ile izin alma sistemini uzunca bir süre önce kaldırdılar. Artık tüm hesaplarda yetki bulunuyor ayrıca izin almaya gerek yok :) Bunun yerine Unlock Tool aracında kilit açma butonuna basıldığında belirli bir süre bekletiyor.
Bem mi6 cihazımı geçen sene 2018 nisanda satın aldım. Botloader kilidini geçenay kaldırdım. Önce hesabım ile usb aracılığı ile unlock programına giriş yaptım ve istekte bulundum 3 gün sonra e posra geldi ve unlock programına fastboot modunda bağlayıp mi hesabımı girerek kilit kaldırma işlemini yaptım. Son bir aydır dediğin yöntem varsa bilemem. Geçtiğimiz yıllarda sony t2 ultra yı da buna benzer yöntemle kilit kaldırma işlemi yapmıştım.
Ama son iki haftdır twrp falan derken iki üç kere bootloader kilidini rom flashlarken yanlışlıkla kapattım ama tekrar açmak için başvuruda bulunmak gerekmiyor. Direk unlock programı ile mi hesabı girerek fastboot modunda kilit kaldırma işlemini yaptım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Murat64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baslangic
Cihazım
Mi8 pro
Konular
1
cihazi fastboot moduna aliyorum usb kablo ile pc'e bagladiktan sonra unlock calistirdigimda fastboot modundan cikip sarj moduna geciyor , yardimci olurmusunuz , tesekkurler

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
cihazi fastboot moduna aliyorum usb kablo ile pc'e bagladiktan sonra unlock calistirdigimda fastboot modundan cikip sarj moduna geciyor , yardimci olurmusunuz , tesekkurler
Farklı USB girişi (tercihen USB 2.0) veya farklı bilgisayar ile denemenizi tavsiye ederim.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım