Murat5117 kullanıcısının son içeriği

1. Murat5117

Rehber ArrowOS 13 Yükleme Rehberi

Resimde gözüken hatayı alıyorum sorun nedir aceba
  2. Murat5117

Çözüldü Pubg 90 fps ve parlaklık düşmesi

SD 870 thermal modülü sıkıntı çıkarmıyor deneyelim bakalım
  3. Murat5117

Çözüldü Pubg 90 fps ve parlaklık düşmesi

8 gen 1 + işlemci için de uygunmudur aceba bu modül
  4. Murat5117

Yardım K 50 ultra pubg 90 FPS yapan varmı

Telefonda root varsa bu modülü magisk üzerinden kurun 90 FPS kilidi açılır yada eliterom lite romunu deneyebilirsiniz
  5. Murat5117

Yardım Ekran Hz sorunu

Aslında Hz düşmüyor ama FPS ile ekran Hz orani senkonize olamıyor gibi eski bilgisayarlarda ekran kartının sürücüsünü yüklemeyince kasardi aynı ona benzetiyorum
  6. Murat5117

Yardım Ekran Hz sorunu

Ben sadece şunun tam farkında değilim ilk zamanlar böyle miydi sürekli rom değiştim ondan mı oldu bilmiyorum ama sorun bütün romlarda var bir çözüm bulamadım
  7. Murat5117

Yardım Ekran Hz sorunu

Custom romda denedim sorun halen devam ediyor aceba eng rom olsa düzelirmi diyecegim ama bu cihaz icin henuz eng rom yok galiba 1679693001 Deneyecegim 1679794836 Denedim durum yine aynı
  8. Murat5117

Yardım Ekran Hz sorunu

Herhalde başka bu sorunu yaşayan olmadığı için kimse cevap vermiyor telegram gruplarina yazdım kimse tek kelam etmiyor gerçekten can sıkıcı bir durum ben çin romu yukledikten sonra oldu ama geri MIUI 13 romlara döndüm ama değişen bir şey yok ekran. Bildiğin kasıyor
  9. Murat5117

Yardım Ekran Hz sorunu

Ben sürekli yaşıyorum Facebook da gezinirken yada chrome de fark etmiyor artık kendi gözümden şüphe etmeye başladım 😃
  10. Murat5117

Yardım Ekran Hz sorunu

Merhaba arkadaşlar telefonumda böyle bir sıkıntı var benim gibi k50 ultra kullanan arkadaşlar sizde böyle bir sıkıntı var mı acaba sıkıntım play store de uygulamalarda gezinirken takılma ve resimleri geç yükleme sorunu var Facebook da Twitter da herhangi Bir uygulama da ekran sanki 60 Hz de gibi...
  11. Murat5117

Soru 13 pro

Hocam benzer bir sorunda bende var cihazım k50 ultra SD 8 gen 1 plus işlemci var ama daha önceki SD 865 li cihazım mi 10 t deki akıcılığı yakalayamadım bir türlü bende de uygulamalarda gezinirken geç yukleneme ve kasma problemi var play store de aşırı şekilde takılıyor Facebook Twitter benzeri...
  12. Murat5117

Oyun Mi12 t pubg Mobile

Teşekkür ederim deneyeceğim şuan root yok PC de yok müsait bir zamanda deneyip size dönerim inşallah
  13. Murat5117

Oyun 12T MIUI 14 GameTurbo

Game turbo da bende de sıkıntı var oyunu alta alıp tekrar girince game turbo geliyor ama hızlandırır dedikten sonra tekrar kapanıyor 13 de iken de böyleydi 14 de de
  14. Murat5117

Oyun Mi12 t pubg Mobile

Selamün aleyküm arkadaşlar cihazım pubg Mobile de aşırı fps kaybı yaşıyor özellikle 40 dereceyi geçtikten sonra sizin oyun deneyimleriniz nasıl bu sıkıntı benim cihazdami var yoksa genel performans i bu kadar mi bu cihazın
  15. Murat5117

Yardım Kamera ya baglanamıyor hatası

Selamün aleyküm arkadaşlar poco X3 NFC cihazım kamera uygulamasına girmeye çalışınca resimlerde gösterdiğim hatayı veriyor kamera uygulamasının verilerini temizledim olmadı cihazı sıfırladım olmadı persist dosyası yazdım yine düzelmedi fastboot rom atsam düzelir mi aceba yardımcı olacak...
Üst Alt