Mod [ Magisk ] Google Rehber ve Mesajları Miui Arama ve Mesajlaşma uygulamasına çevirme

Murat5117

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xperia z2
Konular
11
Selamün aleyküm Arkadaşlar global note 8 mi9t pro gibi cihazlarda yüklü gelen Google Arama ve mesajlaşma uygulaması hepimizin canını sıkıyor hem görüntü olarak hemde kayıt yapmaması vs
Yeni bir magisk modülü ile bu sorun çözülüyor
Daha önce paylaşıldımı bilmiyorum benim cihaz k20 pro miui 11 global rom yüklü farklı sürümlerde çalışıp çalışmadığını bilmiyorum denemek isteyen arkadaşlar yükleyebilir
Magisk modülünü flaşladıktan sonra telefon yeniden açılınca ayarlar /uygulamalar/uygulamaları yönet / sağdaki 3 noktadan varsayılan uygulamalar bölümüne gelip arama kısmından eski miui arama uygulamasını seçiyoruz sıkıntısız çalışıyor
Her cihazda olurmu bilmiyorum deneyip tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim çoğumuzun aradığı birşeydi inşallah yardımcı olmuş olurum benim test ettiğim cihaz ve rom şu şekilde
K20 pro global miui 11
Magisk sürüm 19.3

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-23-20-20-01-938_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2019-11-23-20-20-01-938_com.android.settings.jpg
    203,3 KB · Görüntüleme: 199

bysemazen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
4
Selamün aleyküm Arkadaşlar global note 8 mi9t pro gibi cihazlarda yüklü gelen Google Arama ve mesajlaşma uygulaması hepimizin canını sıkıyor hem görüntü olarak hemde kayıt yapmaması vs
Yeni bir magisk modülü ile bu sorun çözülüyor
Daha önce paylaşıldımı bilmiyorum benim cihaz k20 pro miui 11 global rom yüklü farklı sürümlerde çalışıp çalışmadığını bilmiyorum denemek isteyen arkadaşlar yükleyebilir
Magisk modülünü flaşladıktan sonra telefon yeniden açılınca ayarlar /uygulamalar/uygulamaları yönet / sağdaki 3 noktadan varsayılan uygulamalar bölümüne gelip arama kısmından eski miui arama uygulamasını seçiyoruz sıkıntısız çalışıyor
Her cihazda olurmu bilmiyorum deneyip tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim çoğumuzun aradığı birşeydi inşallah yardımcı olmuş olurum benim test ettiğim cihaz ve rom şu şekilde
K20 pro global miui 11
Magisk sürüm 19.3

Eyvallah hocam teşekkür ederim, eski miui arama uygulamasını miui 11 de yükleyemiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eyvallah hocam teşekkür ederim, eski miui arama uygulamasını miui 11 de yükleyemiyorum
Edit ;hocam Mi9t pro da modülü yükledim, arama ve mesajlar sorunsuz çalıştı, ancak arama kaydı,kayıt yapmıyor ses bozuk çıkıyor anlaşılmıyor

Son düzenleme:

Murat5117

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xperia z2
Konular
11
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Edit ;hocam Mi9t pro da modülü yükledim, arama ve mesajlar sorunsuz çalıştı, ancak arama kaydı,kayıt yapmıyor ses bozuk çıkıyor anlaşılmıyor
Hocam bende sıkıntısız kayıt yapıyordu hiç bir fikrim yok inanın

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Poco x3 nfc dotos romda denedim olmadı
AOSP romlara uyumlu değil çünkü MIUI uygulamaları. Çözüm hâlâ geçerli olsa bile AOSP olduğu için olmaz. Bunun için Magisk modülü yapılmıştı ancak düzgün çalışmadığı için proje sonlandı galiba. MIUI uygulamalarını istiyorsanız MIUI romlara geçmeniz lazım.

Üst Alt