mundo kullanıcısının son içeriği

1. M

Rehber Xiaomi Mi6 MIUI 9'a Nasıl Güncellenir?

Kararlı sürüm yaklaşık olarak betadan sonra ne kadar sürede cıkıyor, eski güncelemeleri baz alırsak,??
  2. M

Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

xiaomi.eu redmi pro ya desteği kaldırdı mı? son sürümleri redmi pro için yayınlamıyor 1 aydır.
  3. M

Satış Mi6 MIUI Türkiye Markette!

Eğer Çin'deki fabrika talebe karşılık verirse 1700 lü seviyelere belki gerileme görebiliriz, yaz sonu fiyat tahminim budur (tabi dolar kurunuda unutmayalım TL değer kazanıyor) kur düzenlemeside getirmeleri gerekebilir.
  4. M

Haber Xiaomi Mi 6 ve 6 Plus'ın Özellikleri 'Resmen' Belli Oldu!

mi6 plus için 2599 yuan ( 4GB RAM - 64GB ) 2999 yuan ( 6GB RAM - 128GB ) 3499 yuan ( 8GB RAM - 256GB ) yazmışlar bizde tahmini satış fiyatları ne olur? fikri olan
  5. M

Eu rom

twrp de klasorler gozukmuyor, telefona attıgım zip dosyasını bulamadığım için adb sideload komutu ile kurulum yapıyorum, bu sekilde kurmakta bir sakınca var mıdır?
  6. M

arkadaslar yardımcı olabilecek var mı? sanırım twrp ile herşeyi sildim Micro SD kartta yok. Bu durumda Ne yapabilirim? edit: advanced> adb-sideload diye bir kısımdan yüklendi ama oldumu tam emin değilim çünkü telefonda China-rom ile kullanılan uygulamalar aynen duruyor
  7. M

chatin_62 bootloader klidini açtım, "sd card" denilen kısmı anlamadım. telefonda çift simkart takılı , telefondaki dosyalar arasında "sd card" klasorü var. acaba silmeyin denilen kısım bu "sd card" klasorü mü yoksa harici bir "SD card" mı kullanmak gerekiyor. SD kart olmadan yapılabiliyor mu...
  8. M

Yardım Whatsapp bildirimleri 'Wifi'e bağlıyken...'

size çözüm olur mu bilmiyorum ama benim benzer sorunum "google service frameworks" uygulamasına izinleri verince düzeldi. şunu da ekleyeyim 2. simkarttan kullandığım whatsapp hesabında mesajların gecikmesi halen yaşanabiliyor.
  9. M

Soru Whatsapp resim gonderememek

halloldu yardımlarınız için çok teşekkürler preloader kısmınıda işaretlemem gerekiyormuş.
  10. M

--------------------------------------------------FindInstalledInf: Searching for installed INF files... Have Installed MTK USB Port -------- oem24.inf Have Installed PreLoader USB VCOM Port -------- oem27.inf Have Installed MediaTek USB VCOM (Android) -------- oem28.inf Have Installed ADB...
  11. M

yardımın için teşekkürler, sonuç alamadım aynı hatayı vermeye devam ediyor, sanırım hepsiburada dan alınan telefonlardaki rom ile alakalı.
  12. M

Diğer yöntem ile denedim sp flash tool şu hatayı veriyor: PMT changed for the rom it must be downloaded
  13. M

sanırım ben recovery method ile yapamıyorum, şarja bağlamam gerektiğini gösteren siyah ekran çıkıyor.
  14. M

hangi resmi Çin romunu kurdunuz? Developer rom ya da stable rom
  15. M

slm , resmi sitede "recovery method" http://en.miui.com/thread-326882-1-1.html kolay gözüküyor, bu sekilde yapılabilir mi? http://en.miui.com/download-304.html bu sitedeki romlar yuklenebilir mi?
Üst Alt