Mucahiteh kullanıcısının son içeriği

1. Mucahiteh

Rehber Xiaomi Mi5 WLAN MAC adresi değiştirme

gerçekten çok teşekkürler hocam sağolun.
  2. Mucahiteh

Recovery [Sadece Android Q]Xiaomi Mi 8 SE - Twrp 3.3.1-1029 Tek Tuş Yükleme Aracı

hocam yüklüyorum ancak yüklendikten sonra direk fastboota atıyor anlamadım bişi.
  3. Mucahiteh

Yardım Mi 8 SE Twrp

Selamün aleyküm arkdaşlar mi 8se cihazıma miui 9 rom atayım dedim attım cihaz açılmadı tekrar twrp ye girim dedim girmedi birdaha trwp yükledim backup almıştım onu kurdum ancak telefon ne acıldı nede birahada twrp ye girebildim şimdi birdaha twrp yükledim android 8.1 ile uyumlu olanı ancak...
  4. Mucahiteh

Yardım Mi8SE Mikrofon sorunu

Hocam nasıl temizleyebilirim zarar vermeden.?
  5. Mucahiteh

Yardım Mi8SE Mikrofon sorunu

Selamün aleyküm arkadaşlar benim mi8se cihazımda telefonla görüştüğümde ortam sesini yani çevredeki sesleri tamamen karşı tarafa gönderiyor buda benim sesimin gidişini minimuma düşürüyor yani sesim karşı taraf için çok az duyuluyor. Not ; kulaklık takıp onunda mikrofonunu denedim aynı sorun...
  6. Mucahiteh

Yardım Mi 8 SE satabil güncel rom

Merhaba arkadaşlar rahatsız ettim sizi de paylaştığım as deki gibi romum eski hem eski hemde beta bana son sürüm MIUI stabil rom linki atarmısınız v ve twrp linki ayrıca MIUI son sürüm güncellediğimde android sürümü de 9 yani pie sürümüne yükselecekmi hayır sa o nasıl olacak? Şimdiden vakit...
  7. Mucahiteh

Çözüldü Mi 8 SE stabil güncel rom.

Merhaba arkadaşlar rahatsız ettim sizi de paylaştığım as deki gibi romum eski hem eski hemde beta bana son sürüm MIUI stabil rom linki atarmısınız v ve twrp linki ayrıca MIUI son sürüm güncellediğimde android sürümü de 9 yani pie sürümüne yükselecekmi hayır sa o nasıl olacak? Şimdiden vakit...
Üst Alt