mstfoz kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Redmi 8 yazılım sürümü düşürme

Hayır orijinal.
  2. M

Teşekkürler tekrardan. Emin olmak için soruyorum. Sim kart konusunda sıkıntı çıkarır mı? 2 sim kartlı kullanmam gerekiyor cihazı.
  3. M

Telefon hakkında kısmında güncelleme paketi seçin diye bir seçenek var. Oradan yükle desem olur mu?
  4. M

Merhaba. Telefon şu an son sürümde ve güncel. Çok yavaş. İlk çıkan kararlı sürüme döndürmek istiyorum nasıl yapabilirim? Döndürürsem sim kartlardan birinin gitmesi gibi bir sorun yaşar mıyım? Ayrıca ilk çıkan kararlı sürümün linkini paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.
  5. M

Rehber Redmi Note 8 Pro Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Merhaba IMEI sorunu var telefonun ve bootloader kapalı. Sim kart çalışmadığı için mi kilit açma durumunu kullanamıyorum. Mobil veri kullanın diyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  6. M

Soru Mi A2 Lite sorunları

Yeni update geldiğinde onu mobil veri ile indirmesi!!!!!! 10.0.0.4 versiyonundayım. Bu ay 1 gb internetim puf oldu güncellemenin arkada indirilmesi ile. Kısıtla dediğinizi duyar gibiyim ama yaramıyor. Google play hizmetler ile indiriyor ve arkada indirse bile ön plan gibi gözüküyor. Google play...
  7. M

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Çift tıklama ile ekran açma olayını ayarlara koysalar açıp kapatabilsek keşke. Güncellemek istiyordum ama bundan dolayı vazgeçtim. 10.0.0.4 sürümdeyim.
  8. M

Soru Sarj Süreleri

Mi A2 Lite Android 9 Rom sürümü V10.0.4 Rootlu - Bildirim beklemediğim ve hemen kapanmasını istemediğim tüm uygulamaları arka planda kısıtladım. Chrome, spotify, haritalar gibi uygulamalar hariç. - Adaway yüklü. Root gerektiren, reklam engelleyici. Host dosyasını değiştiriyor ve TÜM...
  9. M

Soru Sarj Süreleri

Başka bir konuda şu şekilde paylaşmıştım. Bugün de baya kullandım %39 a gelince ekran süresi 7 saate yakındı. Sürüm aynı, güncellemedim.
  10. M

Yardım A2 Lite Video görüntü bozukluğu

Youtube da sorun var mı acaba seçtiğiniz kalitede oynatıyor mu? Belki internetiniz yavaş diye düşük kalite oynatıyordur. Whatsapp zaten küçültüp düşük kalite yolluyor. Instagram ayarlarına da bakın tasarruf modu falan varsa kapatın.
  11. M

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Teşekkürler öneri için ama sizden başka bunu öneren görmediğim için biraz daha beklemeyi planlıyorum.
  12. M

V10.0.4 Rootlu. Telefonu alalı 6 ay oldu. Durum bu. Memnunum. (Parlaklığı gerektiğinde açıyorum pinti değilim o konuda) Root varken güncelleme işi uğraştırıcı oluyor. Bu sürümde bir sorunla karşılaşmadım ve arkasından gelmiş güncellemer gördüğüm kadarıyla çok önemli değil. O yüzden kullanmaya...
  13. M

Oyun Pubg çentik sorunu

Bu sanırım android one'da yok.
  14. M

Haber Haziran Güncellemesi

Amiral gemisi olmayan bütün telefonlar hatta bazı amiral gemileri de dahil olmak üzere forumlara girip göz gezdirirseniz güncelleme ve hataları ayıklama konusunda sınıfta kalmadan geçen telefon yok gibidir. Varsa bulun gösterin helal olsun diyelim belki sonra o markayı tercih ederiz. Kader midir...
  15. M

Yardım Kameradan galeriye geçiş hatası

Telefonu uzun süredir ingilizce kullanıyorum. Düzelttiler diye böyle zannediyordum. :D
Üst Alt