MstfGcl kullanıcısının son içeriği

1. M

MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro İçin Xiaomi.eu [ MIUI 13 ] v22.7.19 Beta [ Android 12 ] Sürümü İndirme Bağlantısı

Kalıcı olarak L1 sertifikası nasıl gidebiliyor?Fastboot ile temiz kurulumla düzelmesi gerekmez mi rom sonuçta. edit;xda da gördüm yorumları sıkıntı yapıyormuş.
  2. M

Rom Mi.Note 10 Lite için Rom çıkar mı?

Rom cikmadigi icin telefonu almadım hala ben.Romsuz yapamam haha--
  3. M

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Bu telefonu almayı düşünüyorum.Ama hiç aosp romları göremedim.Aosp romlar olmadan da alamıyorum.Çıkmayacak mı acaba?
  4. M

Yardım İphone Sürüm Düşürme

İphone 4s de jailbrek ile 8.4.1 ve 6.1.3 e dönülebiliyodu.
  5. M

Sohbet Telefonunuzdan memnun musunuz?

Anti sorun olmaz.benimde anti 4 şuan pe kullaniyorum
  6. M

Sohbet Telefonunuzdan memnun musunuz?

Redmi note 5 pro kullanıyorum 1 günü rahat çıkarıyor.Bu aralar pilde biraz düşüş var ama hala iyi.Memnunum mi 5s den sonra ilaç gibi geldi.
  7. M

Rom Revolution OS - MiUI

Özelleştirme olmamasının sebebi taban olarak globale geçmeleri.Zamanla artacaktır.
  8. M

Sohbet Artık Mi 5s'im yok!

Hocam tam ekranın tek hatası snapchat wp instagram gibi uygulamalarda kamera yakın çekiyor
  9. M

Yardım Mı 5s

ilk kez sizde gördüm.Başka cihaz romunun hiçbir port olmadan açıldığını
  10. M

Yardım Mı 5s

Nası böyle bir şey olmuş?Çok garip bence.Cihazın başka cihaz romu ile açılması daha garip.
  11. M

Sohbet Artık Mi 5s'im yok!

Mi 5s kullanıcısıydım bende.Yılın başında almıştım.8. ay gibi ayrıldım cihazdan.Gene risk alıp Xiaomi Note 5 Pro ya geçtim.Memnunum sadece kamerası iyi değil.Mi 5s in yanında bir hiç kalıyor.Ama pil olarak mi 5s i katlıyor.Performans olarakta stabil. 1546366184 Ayrıca mi 5s de 5 saat olan ekran...
  12. M

Rehber Xiaomi Redmi Note 5 AntiRollback HardBrick Çözümü !

Onun çözümü ingilizce yapmak.Dili değiştirin
  13. M

cannot receive hello pack hatasi bir kere denedikten sonra tekrar atmak icin telefona restart atmadiginiz zaman olur.Kapatma tuşuna basılı tutup kapatıp yeniden açın com portu olarak düşsün.O zaman hata geçer.
  14. M

Benimde ayni modeldi yaptim.bu yöntemle
  15. M

Rom [Whyred] Oxygen OS 5.1.6 [OnePlus Yazılımı][02.11.2018]

Bende ısınma sorunu oldu.2 gün kadar kullanmaya çalıştım.ama memnun kalmadim.Batarya olarakta iyi değildi.Ortam ekrani yok aod yok.ses sorunu falan yasiyan olursa format data denesin.bende sorun yoktu.
Üst Alt