mso kullanıcısının son içeriği

1. mso

Yardım Redmi Note 9 PRO MiFlash Rom Yüklerken Kilitlendi

Hocam zaten şifreyi biliyordum ancak wifiye bağlanamıyordum. Bağlanıp cloud şifremi yazdıktan sonra giriş yaptım oldu.
  2. mso

3 Yıl önce ben açtım da ekranda active device yazıyor hiç bir şekilde giremiyorum internete bağlan diyor Wifi ye giriyorum şifre doğru olduğu halde kabul etmiyor. Mi unlock 'a girince sms doğrulama istiyor da zaten şifre alamadığım için giremiyorum
  3. mso

Merhaba Biraz önce ROM yüklerken aşağıdan değiştirmeyi unuttuğum için Clean All Lock seçeneği maalesef cihazı kilitledi. Bu konuda ne yapabilirim şuan? Nasıl açabilirim? Daha önce kilit açıktı tabi ki.
  4. mso

Rom 3 sene önceki Rom'u kurmak

Merhaba. Telefonu ilk aldığım android 10 olan ve çok daha stabil reklamsız hissettiğim rom olan Endonezya sürümü Android 10 a geri dönmek istiyorum. Bana olumsuz bir katkısı olur mu? Uygulamalar yada çok tehlikeli herhangi bir güvenlik açığı gibi?
  5. mso

Rom Google servisleri olmayan rom

Huawei alsam içinde google haritalar uygulamasını kullanamaz mıyım? Buna da kısıtlama var mı?
  6. mso

Google olmayan custom rom var mı miui tarzına yakın ?
  7. mso

Hocam redmi note 9 pro için Huawei rom var mı ?
  8. mso

Hayır yok ama yapabilirim. Bu arada ilerde satmak gibi niyetim de var sorun olmaz umarım.
  9. mso

Huawei'yi telefonları inceliyorum ve sade Google tekelinden arınmış harika gözüküyor. Ben de bu Google tekelinden bıktığım için daha ilk açılışta telefonu kurarken bile Gmail istemesine tutun da global rom içinde mesajlar ve arama çeşitli Google uygulamalarından miui içindeki reklamlardan...
  10. mso

Soru Note 9 Pro için Farklı ROM Tavsiyesi

Çokta değişiklik yapmamak lazım :)
  11. mso

Miui 13 değil bir önceki güncellemeyi tercih edin. Miui 13 beğenmedim. Hatta 11 e bile dönebilirim
  12. mso

Endonezya kullanıyorum ses kayıt için o yüzden hiç gerek yok teşekkürler
  13. mso

Eea rom dediğiniz nedir hocam? Custom mı? Yoksa herkesin el attığı rom mu?
  14. mso

Merhaba Redmi Note 9 pro kullanıyorum ve gerçekten bu reklam kapatmalara rağmen nedense miui artık çekici gelmiyor. Miui 13 güncellemesi yaptım birde üstüne şarjın az gitmesi eklendi iyice soğudum. Önerdiğiniz ROM var mı? Birde Xiaomi cihazlara Samsung ROM'u gibi farklı cihazların yazılımları...
Üst Alt