Uygulama Orijinal Ses Kayıt Uygulaması

• Konbuyu başlatan mso
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 459

mso

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
12
Selamlar.
Önceki telefonum redmi 3 idi. Ses kayıt konusunda karşılaştırma yaptığımda S3 mini telefonum bile çok daha net kaliteli pürüzsüz bir ses deneyimi sunuyordu. Herhalde redmi 3' ün ses kayıt teknolojisi iyi değil diye değerlendiriyordum.
Şimdiki telefonum Redmi note 9 pro ses kayıt programında kayıt yapıyorum gerçekten hâlâ S3 mini kalitesini vermiyor. Kaliteyi yükseltme ayarından sadece bitrate yükseltme işlemi yapılabiliyor.
Play Store üzerinden sıradan kayıt programı indirip denedim inanılmaz şekilde çok fazla olumlu yönde kalite farkı var. Ama ne yazık ki yine de S3 mini kalitesi vermedi.
Neden Xiaomi miui ses kayıt programı kötü? 3. Parti yazılımlara muhtaç etmesi çok canımı sıkıyor Mesela neden kendi klavyesi yok? Ses kayıt programı gerçekten sorunlu mu yoksa sadece benim telefonumda bu şekilde ?

Son düzenleme:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Selamlar.
Önceki telefonum redmi 3 idi. Ses kayıt konusunda karşılaştırma yaptığımda S3 mini telefonum bile çok daha net kaliteli pürüzsüz bir ses deneyimi sunuyordu. Herhalde redmi 3' ün ses kayıt teknolojisi iyi değil diye değerlendiriyordum.
Şimdiki telefonum Redmi note 9 pro ses kayıt programında kayıt yapıyorum gerçekten hâlâ S3 mini kalitesini vermiyor. Kaliteyi yükseltme ayarından sadece bitrate yükseltme işlemi yapılabiliyor.
Play Store üzerinden sıradan kayıt programı indirip denedim inanılmaz şekilde çok fazla olumlu yönde kalite farkı var. Ama ne yazık ki yine de S3 mini kalitesi vermedi.
Neden Xiaomi miui ses kayıt programı kötü? 3. Parti yazılımlara muhtaç etmesi çok canımı sıkıyor Mesela neden kendi klavyesi yok? Ses kayıt programı gerçekten sorunlu mu yoksa sadece benim telefonumda mı.bu şekilde ?
kendi klavyesi var xiaominin

Üst Alt