Mrtayfreat kullanıcısının son içeriği

1. Mrtayfreat

Yardım Mi8 aşırı ram kullanımı

Önce twrp den 2 wipe yapıp ön belleği temizle, daha sonra da BURADAKİ konudan sistem optimizasyon yöntemini deneyebilirsin. Eski bi konudur fakat işe yarar. En son olarak Pro apk'lı SDMaid kullanarak komple sistemdeki gereksiz dosyaları silip önbellegini rahatlatabilirsin. Ben kendim bunları...
  2. Mrtayfreat

Tema En iyi ios teması

Örnek atar mısınız ?
  3. Mrtayfreat

Soru Güvenlik uygulaması hk

Hocam 0.1 sürümlerinde root izni verip ne gibi özellikleri açabiliyoruz ?
  4. Mrtayfreat

Yardım zRam kapatma modülü

Dostum bu modül tam olarak ne işe yarıyormuş anlayabildin mi ?
  5. Mrtayfreat

Modülü kurulu halde oyunda vs denedin mi hiç, ise yararsa kullanılır gibi duruyor:D
  6. Mrtayfreat

https://forum.xda-developers.com/t/module-swap-torpedo-run-faster-and-more-reliably.3766883/
  7. Mrtayfreat

Rehber - Android sistem ve pil optimizasyonu {Android 7-13} Bunu denemediysen deneyebilirsin, ise yaramazsa sil gitsin modülü
  8. Mrtayfreat

Çözüldü Çöp

konu kapanabilir.
  9. Mrtayfreat

İnceleme Xiaomi Mi6 Deji Batarya Performansı (inceleme)

Deji bataryanın güncel performansı ne durumda acaba ?
  10. Mrtayfreat

Rehber MIUI Cihazları Gereksiz Uygulamalardan Arındırma (Debloat bloatware)

Bahsettiğin uygulama Play Store'dan indirilmiş bir uygulama muhtemelen, kendin indirmediysen eğer cihazda bulunmaz. Silmek istersen silebilirsin
  11. Mrtayfreat

Rehber MIUI Cihazları Gereksiz Uygulamalardan Arındırma (Debloat bloatware)

Hayır olmaz dostum, ben sildim ve opera kullanıyorum.
  12. Mrtayfreat

Dostum o senin bahsettiğini açıp kapatabilirsin, onu zaten kullanıcılara bakın biz yaptık demelik basit bi ayar. zRam taa kaç senelik bir olay bunu normal ayarlardan kapatamazsın. Kaldı ki rootsuz ve Kernel düzenlemesi bilmeden de kapatamazsın. İkisi aynı mantık ama o ayarlarda gördüğünü...
  13. Mrtayfreat

Rica ederim hocam. 👍
  14. Mrtayfreat

Hocam bildiğim kadarıyla anlatayım, zRam 4gb ve üstü Ram'e sahip olan cihazlar için bence gereksiz bir özellik. Çünkü zRam temel mantıkta düşük Ram'e sahip cihazlar için geliştirilmiş bir RamSwap işlemidir. Eskiden Android cihazlar düşük Ram'e sahipti bu yüzden birden fazla uygulama açıldığında...
  15. Mrtayfreat

Geliştirici Magisk v15 üzeri tüm Android sürümlerinde çalışacağını belirtmiş ama deneyebilirsiniz.
Üst Alt