Soru Mi6 Bluetooth Kulaklık Sıkıntısı

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
Selamlar, Qcy t5 marka model bluetooth kulaklık aldım ama bağlantı sıkıntısı çok vardı. Satıcıya iade ettim bana Xiaomi marka telefonların ses kartında olan sorundan dolayı bu tarz kulaklıkların sıkıntı yaşattığını söyledi. Daha önce böyle sorun yaşayan oldu mu ? Bluetooth 5.0 destekli telefon nasıl olurda uyumsuzluk sorunu yapar ? aynı kulaklık başka telefonlarda da sorunluydu. Başka bi kulaklıkla denemelimiyim, yoksa bizim cihazlarmı sıkıntılı.

Xiaomi Mi6

Son düzenleme:

MalamadreX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Ben aylardır bunlarla uğraşıyorum kardeşim . Çözüm yok bazı mi 6 telefonlar dediği gibi ne yapsan çözüm bulamıyorsun . Ben defalarca rom değiştirdim bu yüzden . Artık pes ettim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
Ben aylardır bunlarla uğraşıyorum kardeşim . Çözüm yok bazı mi 6 telefonlar dediği gibi ne yapsan çözüm bulamıyorsun . Ben defalarca rom değiştirdim bu yüzden . Artık pes ettim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şansımı son kez başka satıcıdan alarak deniycem. Eğer oda aynı sorunu yaparsa Bluetooth kulaklım hevesim çöpe gidicek. Mi6 iyi telefon ama bazı sıkıntıları can sıkıyor.

ibrahimyzci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Xiaomi MI9
Meslek
Elektrik Müh.
Konular
0
Selamlar, Qcy t5 marka model bluetooth kulaklık aldım ama bağlantı sıkıntısı çok vardı. Satıcıya iade ettim bana Xiaomi marka telefonların ses kartında olan sorundan dolayı bu tarz kulaklıkların sıkıntı yaşattığını söyledi. Daha önce böyle sorun yaşayan oldu mu ? Bluetooth 5.0 destekli telefon nasıl olurda uyumsuzluk sorunu yapar ? aynı kulaklık başka telefonlarda da sorunluydu. Başka bi kulaklıkla denemelimiyim, yoksa bizim cihazlarmı sıkıntılı.

Xiaomi Mi6
Anker SoundCore Life Note kullanıyorum gayet stabil kopma vs yok tavsiye ederim. (Mi6)

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Haylou gt1 kullanıyorum, bir problem yaşamadım.

bekkir74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Discovery1
Konular
0
Lenovo xt 90 ucuz bir kulaklık kullanıyorum. bu ses kesintileri sık sık oluyor, özellikle sağ alt kısım önüne elim geldiğinde falan yapıyor. ama daha büyük sıkıntı zoom bağlantısında yaşadım, çok fazla parazit yaptı, yakında inşaat falan mı var diye sordular, bu problemi çözemedim, kulaklıktan mı yoksa telefondan mı bilmiyorum.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Lenovo xt 90 ucuz bir kulaklık kullanıyorum. bu ses kesintileri sık sık oluyor, özellikle sağ alt kısım önüne elim geldiğinde falan yapıyor. ama daha büyük sıkıntı zoom bağlantısında yaşadım, çok fazla parazit yaptı, yakında inşaat falan mı var diye sordular, bu problemi çözemedim, kulaklıktan mı yoksa telefondan mı bilmiyorum.
Xiaomi cihazlara özel hocam nedense çünkü GT 1 Plus'ı Samsung telefonumda müzik dinlemek için kullandığımda ses kalitesi ve yüksekliği çok fazla artıyordu Xiaomi cihazda Dolby kullanmama rağmen.

bekkir74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Discovery1
Konular
0
taotronic soundliberty 53 pro aldım bu kulaklıkta sorunlarım düzeldi, kesintiler çok çok nadir, ses gecikmesi sorunu yok, baslar iyi ses yeterli, şarj 5-6 saat gidiyor yarıyolda bırakmıyor,bağlantıda çok başarılı.

efkavasi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
Konular
8
Bende de haylou t15 var. Bağlantı hatası mı bilmiyorum ama özellikle fark ettim internet üzerinden video müzik vs izlerken sürekli anlık takılmalar yaşıyorum ama internet bağlantısını kapatınca o takılmalar olmuyor.

mcanitez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mc
Cihazım
mi5
Konular
0
aptx destekli cihazlarda sanırım bu sorun oluyor. yok mu bir çözümü

Üst Alt