MrReckless kullanıcısının son içeriği

1. MrReckless

Yardım Xiaomi redmi note 9 pro bluetooth kulaklık ses sorunu

Ben bu şekilde çözdüm. Bir bak. Muhtemelen olacaktır. Konu 'Mi 11T Bluetooth Ses Seviyesi Düşüklüğü' Çözüldü - Mi 11T Bluetooth Ses Seviyesi Düşüklüğü
  2. MrReckless

Yardım Xiaomi Redmi Note 11 Bluetooth kulaklık ile ses seviyesi sorunu

Ben bu şekilde çözdüm arkadaşlar. Belki işinizi görür. Konu 'Mi 11T Bluetooth Ses Seviyesi Düşüklüğü' Çözüldü - Mi 11T Bluetooth Ses Seviyesi Düşüklüğü
  3. MrReckless

Çözüldü Redmi Note 11s Bluetooth az ses veriyor

Ben bu şekilde çözdüm dostum. Bir deneyebilirsin. Konu 'Mi 11T Bluetooth Ses Seviyesi Düşüklüğü' Yardım - Mi 11T Bluetooth Ses Seviyesi Düşüklüğü
  4. MrReckless

Çözüldü Mi 11T Bluetooth Ses Seviyesi Düşüklüğü

Arkadaşlar bugün bayağı bir yabancı forumda gezdikten sonra sorunun kaynağını buldum. Aynı sorunu yaşayan kişiler olduğunu bildiğim için çözümü paylaşıyorum. Ben bu şekilde çözdüm. 1.Öncelikle Dial Pad'e *#*#3646633#*#* yazıyoruz. 2.Sonra sağa kaydırarak "Hardware Testing" kısmına geliyoruz...
  5. MrReckless

Çözüldü Mi 11T Bluetooth Ses Seviyesi Düşüklüğü

Merhaba. Telefonumun modeli Mi 11T. Miui 14.0.1 MIUI sürümünü kullanıyorum. Bluetooth kulaklığım önceden çok daha fazla ses veriyordu fakat şu an ses seviyesi normale kıyasla çok kısık geliyor. Sorun kulaklıkta değil Redmi Note 9S telefonla denediğimde tam potansiyelde ses veriyor. Problem...
  6. MrReckless

Yardım Mi9t ile nfc ödeme hatası

Banka uygulaması açıkken deneyin bir de. Benim cihazım da rootlu sorunsuz kullanabiliyorum. Ayrıca hem mobil bankacılıktan hem de telefon ayarlarından tap and pay kısmını açtınız mı?
  7. MrReckless

Yardım Mi 9T Bluetooth ile Kilit Kaldırma Olmuyor

Merhaba arkadaşlar. Daha önceden Mi band 4 kullanıyordum. Bluetooth ile kilit açma özelliğim sorunsuz çalışıyordu. Ayarlara girdiğimde cihazlar kısmında da gözüküyordu kilit kaldırabilmek için. Fakat şu an Honor Magic Watch 2 ile kullanıyorum (Huawei GT2) Bluetooth ile kilit kaldırmayı açıyorum...
  8. MrReckless

Yardım Bluetooth 2 cihaz bağlama?

Arkadaşlar Mi9 T cihaza sahibim 2 cihazı aynı anda eşleştirip bağlıyorum ikiside connected oluyor fakat sadece birisinden ses çıkışı alabiliyorum. Aralarında geçiş yapabiliyorum ama ikisinden de gelmiyor.Her ikisinden de ses almanın bir yolu yok mu acaba ? Yardımcı olabilir misiniz ?
  9. MrReckless

Yardım Mi5s 'e Nasıl Pixel Experience Kurabilirim ?

Ne yapmamız gerektiğine dair bir şey yazmıyor ama konuda. Hangi programlar gerekli önce ne yapmamız gerekiyor dosyalarla ne yapıcaz falan hiç anlamıyorum çünkü. Firmware nedir twrp nedir bilmiyorum açıklama yok hiç birinde. Root yapmak gerekli mi vs.
  10. MrReckless

Yardım Mi5s 'e Nasıl Pixel Experience Kurabilirim ?

Merhabalar telefonum son zamanlarda çok yavaşladı ve şarjı çok çabuk bitiyor. Ufak işlemlerde bile donmalar kasmalar yapıyor. Bu yüzden de Pixel Experience Rom ' u denemek istedim ama daha önce hiç yükleme yapmadım. Bootloader kilidim açık bir tek onu biliyorum. Nasıl yapılacağını detaylı...
  11. MrReckless

Soru Tema önerisi

Görmemiştim teşekkür ederim [emoji4] MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. MrReckless

Soru Tema önerisi

Merhaba arkadaşlar kullandığınız temaların isimleriyle beraber fotoğraflarınızı paylaşabilir misiniz acaba? Güzel bir tema bulamadım.Önerirseniz sevinirim :) Şuan İos AfterDark tema kullanıyorum. Güzel aslında fakat galeriye girdiğinizde falan yazılar da bembeyaz çıkıyor okunmuyor dosya...
  13. MrReckless

Soru Mi5S almalı mıyım?

Ben de 3/64 mi5s kullanıyorum 2 haftadır yaklaşık gayet memnunum. Cepport adlı satıcıdan aldım Global rom Türkçe geldi zaten. Şuanlık tertemiz cihaz. Mi5s öneririm kesinlikle almalısın bütçen bu aradaysa.
  14. MrReckless

Yardım Mi5s Videoya Geçişteki Gereksiz Zoom

Anladım hocam teşekkür ederim.
  15. MrReckless

Yardım Mi5s Videoya Geçişteki Gereksiz Zoom

Merhaba arkadaşlar daha öncede bunu farketmiştim yazılımsal olarak görüntüyü sabitlediği için kenarlardan görüntüyü kırpma yapıyor sanırım. Bu olay hepinizde var mı merak ettim. Ayrıca sabitlemeyi kapattığımda da aynı şekilde otomatik yakınlaşıyor videoya geçiş yapınca anlamadım gitti. Resimleri...
Üst Alt