Mr Guardian kullanıcısının son içeriği

1. Mr Guardian

Yardım Bildirim geçmişini aktif edemiyorum

Android 11 ile gelen bir özellik olan bildirim geçmişi benim ayarlar uygulamamda gözükmüyor. Hidden setting uygulaması ile bildirim geçmişine girince de ayarlar durduruldu hatası alıyorum
  2. Mr Guardian

Çözüldü çin romu kurduktan sonra sensörler çalışmamaya başladı

hocam başlığıma cevap verdiğiniz için teşekürler. bootloader kilidi açılır açılmaz deniyeceğim
  3. Mr Guardian

Çözüldü redmi note 8 edl moda alamıyorum

sorun telefonun "this miui version cant be installed on this device" hatası verdiği için sürekli telefonun recovery modda yeniden başlamasından kaynaklanıyormuş ben sorunu şu şekilde çözdüm telefonu kendi haline bırakdım ve telefon sürekli recovery modda yeniden başladı 8-9 saat sonundaysa...
  4. Mr Guardian

Çözüldü fastboot rom ataken "flash xbl error" hatası alıyorum

sorunu telefonu edl moda aldıktan sonra QFIL adlı yazılım üzerinden rom yüklüyerek çözdüm
  5. Mr Guardian

Çözüldü çin romu kurduktan sonra sensörler çalışmamaya başladı

telefonum "this miui version cant be installed on this device" hatası veriyordu bu nedenle bootloader kilidi açılıncaya kadar çin romu kullanmaya karar verdim, telefonu açtığımdaysa youtube ve benzeri platformlarda ekran dönmüyordu ve jiroskop çalışmıyordu. bazı forumlarda bu sorunun çözüm yolu...
  6. Mr Guardian

hocam yeni fark ettim bigisayar algılıyormuş ama taşınabilir aygıt olarak algılıyor
  7. Mr Guardian

yüklü cihaz flashboot moddayken bilgisar algılıyor
  8. Mr Guardian

denedim hocam olmuyor 1619128147 yarım saatir uğraşıyorum ama edl moda geçmedi
  9. Mr Guardian

youtube da telefonun nasıl edl moda alındığı hakkında birkaç videoya baktım ilk videoda ki adam batarya soketini çıkararak test point uçlarına cımbızı deydiriyordu ikinci videoda ki adam telefon bilgisayara bağlıyken direk testpoint uçlarına cımbızı deydiriyordu üçüncü de çımbızı testpoint...
  10. Mr Guardian

Hocam bu sefer de "please add your account in miui settings>developer options>mi unlock status" diyo ama telefonu açamıyorum
  11. Mr Guardian

adb yi çalıştırdıktan sonra flasboot ekranını açıp komutla flash-all.bat dosyasını çalıştırıyorum
  12. Mr Guardian

yok global versiyon , mi unlock programını açıyorum telefona bilgisayara bağladığım anda mi unlock kapanıyor
  13. Mr Guardian

nasıl açabilirim cihaz ben aldığımda bootloader kilidi açık olarak geldi ve daha öncedende flasboot ile adb den yazılım yüklemiştim
  14. Mr Guardian

ROM YÜKLEMEKTE SIKINTI YAŞIYORUM Telefona twrp ile corvus os adlı romu yüklemeye çalışırken twrp de dosyaların şifreli gözüktüğünü fark ettim bende "MIUI Hellas TWRP" recovery yükleyerek bu sorunu çözdüm. Ardından yüklemek istediğim corvus os romun zip dosyasını twrp ile kurdum telefon...
Üst Alt