Mr.Bhdr kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi CC9 Note 10 Restart sorunu

Bu Sorunu yaşayanlar buradan devam etsinler. Kodlar tüm xiaomilerde geçerlidir. Bootloader kilidinizin açık olması gerekir. Yoksa işlemler gerçekleşmez. yaşadığım sorundan dolayı denedim ve başarılı. Sırasıyla kodları Minimal ADB and Fastboot CMD ekranında yazıyorsunuz sonrasında TWRP den ROM...
  2. M

yani hocam ne yapmam gerekiyor?
  3. M

TWRP de OTG hariç seçenekleri işaretledim wipe data sildim, sonra format data "yes" yaptım sildim. ROM u attıktan sonra yine wipe yaptım aynı sorun devam ediyor.
  4. M

rom kurma işlemi bitirdikten sonramı yapılması gerekiyor?
  5. M

Evet denendi imei yazma işlemi doğrudur.
  6. M

Merhabalar arkadaşlar. Mi Note 10 kullanıyorum, telefone ROM attıktan sonra tüm işlemler bitiyor, telefon ayarlamaları bitirdikten sonra tam ekran açılacakken telefon restart yapıyor sonra açılmıyor, TWRP den tüm dataları silip atıyorum romu yine aynı sorun. problem ne olabilir ?
  7. M

Soru CC9 Pro -Mi Note 10 imei ve Firmware Sorusu/Sorunu

çift sim kullanımından bahsediyorum usta. tek imei hepsine atılıyor
  8. M

hangi rom'da atılıyor usta ?
  9. M

mifirm adresinden indian diye yazan romu indirip kurdum. Çift sim aktif olması için bahsettiğiniz ROM mu endonezya Romu ? 1609969708 Anlayamadım kardeşim biraz açarmısın cevabı
  10. M

İzlenimlerim ; Indian ROM şuana kadar kullandığım tabil romlar içerisinde en iyisi. Şarj süresi normal, şebeke normal , 4,5 G tabil, ayrıca yazılımda Bahsedilen msj ve arama sorunsuz ve gayet iyi durumda. Fakat çift sim desteği malesef çalışmıyor.
  11. M

Hocam imei repair işlemi yapıldıktan sonra Twrp ile india veya çin rom atılırsa Sim1 aktif olmuyor mu ? Twrp üzerinden Rom atıcam tekrar hocam indian rom ; https://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.QFDIDXM/miui_TUCANAIDGlobal_V12.0.3.0.QFDIDXM_303bc163c1_10.0.zip Uygunmudur Mi Note 10 ( CC9 Pro ) için ?
  12. M

Merhabalar arkadaşlar Android tabanında yeniyim bilmem , öğrenmem ve yardım almam için gerekli bir kaç sorum ve sorunum olacaktı. umarım benim gibi bilmeyen arkadaşlara yararı yardımı olur. CC9 Pro -Mi Note 10 6/128 Telefon kullanıyorum. 1. Sorum ; Telefona imei repair yapıldıktan sonra çift...
Üst Alt