Mr.Bhdr kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Redmi Note 13 Pro Direnç çıktı mı?

global veya hindistan rom dene
  2. M

hiçbir sorun yok. sıfırlama ve update de kayıt uçar okadar. nvdata alırsın tekrar yazman gerekir
  3. M

Çift katman olanlar biraz sıkıntılı ama diğer tek katmanlarda şuan repair yapılıyor. 13 Pro 5G modeli de açık şuan. 14 Serisi de kayıt olluyor.
  4. M

Soru Xiaomi book 12.4 2 in 1 tablete Windows 10 kurma yardım

Merhabalar. Elimde Xiaomi Book 12.4 2 in 1 tablet var, Windows 11 kurulu, Windows 10 yüklemek istiyorum çözümü varmıdır?
  5. M

Yardım Mi 11 Ultra Arka Kamera Lazım

Mi 11 Ultra Arka Kamera Lazım, çıkma veya sıfırda olabilir elinde olan varsa
  6. M

Yardım OnePlus 9 Pro 2127 TMO Globalde Şebeke Sorunu

Merhabalar, OnePlus 9 Pro 2127 T-Mobile sürümünden Globale geçiş yaptım, MSM tool ile yazılım yükledim. Yükleme Başarılı bi sorun çıkmadı ama şuan telefonda Şebeke de problem oldu. telefon simi görüyor fakat Şebeke yok. konu ile alakalı yanlış veya hatalı yaptığım birşey varmıdır, fikri olan...
  7. M

Çözüldü Redmi note 11 SE Sorunları

ücret ödesek sorun çözülürmü ?
  8. M

Çözüldü Redmi note 11 SE Sorunları

Merhabalar arkadaşlar. Redmi note 11 SE repair işlemlerinden sonra telefon saçmalamaya başladı. Sıfırdan yazılım deneyeyim dedim kendi yazılımı yok. ya M4 Pro yada Note 10 Pro yazılımıyla uyumlu gözüküyor. Onu atıncada ne karşıya ses gidiyor nede geliyor. Telefona yazılım atıp repair...
  9. M

Yardım Mi10T pro Mikrofon sorunu

İzmir'de Xiaomi den anlayan arkadaşlar varsa Mi10tpro var ses sorunu için karşıya ses gitmiyor çoğu kişide aynı problem varmış.yardımcı olabilecek arkadaş varsa ulaşabilirmi
  10. M

Soru Mi10tpro nereden alabilirim

Xiaomi iPhone oneplus iPhone tüm modelleri için yardımcı olabilirim.
  11. M

Satış Satılık OnePlus 9 Pro

9 pro 12/256 GB. 2123 model 680$ . Aynı gün kargoya teslim. İsteyen ulaşabilir.
  12. M

MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

Aslında indirilen ROM'u klasöre çıkardıktan sonra içinden çıkan dosya içerisinde windows_fastboot_update_rom.bat dosyası var, Cihazı Fastboot moduna alıp windows_fastboot_update_rom.bat Dosyası çalıştırılırsa sistemi kuruyor sorunsuz. Kamera Sorunu devam etmekte.
  13. M

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Sanırım yazılım denenmiş. Son sürüm MIUI denedim yine aynısını yapıyor
  14. M

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Yazılım denenmiş sanırım, sonrasında bu duruma gelmiş cihaz. Son sürüm denedim yine aynı
Üst Alt