Yardım OnePlus 9 Pro 2127 TMO Globalde Şebeke Sorunu

Mr.Bhdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Darkcode
Cihazım
Mi Note 10
Konular
9
Merhabalar,

OnePlus 9 Pro 2127 T-Mobile sürümünden Globale geçiş yaptım, MSM tool ile yazılım yükledim. Yükleme Başarılı bi sorun çıkmadı ama şuan telefonda Şebeke de problem oldu. telefon simi görüyor fakat Şebeke yok. konu ile alakalı yanlış veya hatalı yaptığım birşey varmıdır, fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
Merhabalar,

OnePlus 9 Pro 2127 T-Mobile sürümünden Globale geçiş yaptım, MSM tool ile yazılım yükledim. Yükleme Başarılı bi sorun çıkmadı ama şuan telefonda Şebeke de problem oldu. telefon simi görüyor fakat Şebeke yok. konu ile alakalı yanlış veya hatalı yaptığım birşey varmıdır, fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi
Selamlar. T-mobile versiyonlarında globale geçince android 11 sonrası romlarda şebeke problemleri ortaya çıkıyor. Modem dosyalarından kaynaklanan bir sıkıntı. Bu dosyaların t-mobil modem dosyaları ile değiştirilmesi sorunu gideriyor. Android 13 f18 sürümü en sorunsuz sürümü, onda kalmanızı tavsiye ederim. Üstünü güncellemeyin. Ya da custom android 13 romlarda şebeke problemi bulunmamakta. Ben nameless, lingeae ve pixel extenden kullandım. Hiçbirisinde şebeke sorunu yok. Custom rom düşünürseniz xda da hem dosyaları hem de nasıl kurulacakları ile alakalı bilgiler var.

Bu arada sim kartı çıkarıp takarsanız hat gelir. Ya da uçak moduna alıp tekrar normale çevirin. Biraz bekleyince hat gelecektir.

Üst Alt