moznak kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Xiaomi 11T Pro Pil Sorunu

Söyle anlatayım üsdat 07:00 %100 alıyorum akşam 23:00 civarları %35 oranlarında oluyor ekran kapatmadan süre almadım fakat gün içerisinde zaten yoğun kullanma mecburiyetim var benim için gayet yeterli oluyor bu süreler ben sorun veya sıkıntı yaşamadım bu cihazda 1.5 yıldır kullanıyorum
  2. M

Yardım Xiaomi 11T Pro Pil Sorunu

11T Pro 256Gb 1.5 yıldır kullanıyorum hiç böyle bir problem yaşamadım ben üsdat 1681755146 Bende böyle bir sorun yok üsdat
  3. M

Soru 11T Pro Sim Kart Yuvası

Öncelikle kolay gelsin elimde 11T Pro 256/12 Cihaz Mevcut sim kart yuvası şaşırtıcı bir şekilde kırılmış ilk defa böyle bir durum yaşıyorum kendim sim kartı çıkardım fakat yuvası yok tekrar takıp bir iğne yardımı ile tekrar çıkarıp zorda olsa taka biliyorum fakat nereye kadar böyle devam ederim...
  4. M

MIUI 13 K40 Gaming Edition Vietsub Rom 22.4.13.-15.04.22

Öncelikle kolay gelsin vietsup rom fastboot mod da yüklüyorum fakat sonrasında hep fastboot moda atıyor çin romuna geçtim veya hint romunda tekrar denedim olmadı vietsub rom kuramıyorum bir türlü mecbur hint roma geçmek zorunda kaldım tekrar vietsub_ARES_V13.0.8.0.SKJCNXM_08-07-22_fastboot.7z...
  5. M

Yardım K40 Gaming Bootloader Sorunu

Evet üsdat bu sayede BT açtım teşekkürler ilgin için.
  6. M

Yardım K40 Gaming Bootloader Sorunu

Öncelikle kolay gelsin elimde K40 Gaming cihaz var ben mi flash ile china rom yükledim fakat bu esnada clean all tıklamak yerine unutarak clean all and lock seceneğinde kaldı bt kilidi kapandı tekrar açmak istiyorum fakat ben cihazı ilk aldığımda açıktı sıfır aldım nasıl tekrar açabilirim...
  7. M

Peki üsdat Vietsub rom hangi sürümünü yükledin birçok sürümü var ?
  8. M

Yardım K40 gaming şebeke sorunu

Daha stabil dediğin gibi çin romu üsdat global çıkmaz.
  9. M

1 - Bootloader kilidi açık olması gerekiyor 2 - Usb hata ayıklama açık olması gerekiyor 3 - Bilgisayarda driverler kurulu olması gerekiyor Mi flas programı ile kura bilirsin 4 - Cihaz da kilit sifre parmak izi olmasın kaldır 5 - Fastboot mod da cihaz aygıt yöneticisinden bakıldığın da...
  10. M

Mi flash yönetemi ile direk kurulum yapa bilirsin üsdat fark etmez fakat çin romu türkçe dil desteği yok bilgin olsun.
  11. M

Şimdi bu konuda foruma konu açıyordum sizin yazdığınız durumu gördüm gerek duymadım aynı sorunu aldım dedim şaka gibi kullanıyordum hiçbir problem yokdu güncellemeden sonra cihaz şebeke sorunu vermeye başladı arada bir geliyor gidiyor cihaz 2 ay oldu kullanım süreside 12/256 modeli benimde
  12. M

MIUI 13 POCO F3 GT (ares) – Hindistan Kararlı V13.0.3.0.SKJINXM

Fastboot indirme bağlantısı yok mu üsdat mi flas ile rom atmak istiyorum twrp kullanmayı bilmiyorum çünki
  13. M

Üsdat kolay gelsin bunlardan hangisi kurmak gerekiyor pek anlamadım. vietsub_ARES_V13.0.8.1.37.DEV_18-06-22_fastboot.7z ve vietsub_ARES_V13.0.7.0.SKJCNXM_18-06-22_fastboot.7z
  14. M

Yardım Xiaomi 11T Pro 120Watt Şarj

Kablo 120W desteklemiyor ola bilir benimde böyle bir sorun geldi kablo değişimi yaptım USB tarafı kırmızı uçlu alın kesin cözüm satıcı bununla kar etmeyi bile düşünür.
Üst Alt