Yardım F2 Pro imei sonrası şebeke sorunu

• Konbuyu başlatan moznak
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 813

moznak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağrı
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Merhaba kolay gelsin Poco F2 Pro 256 Gb kullanıcısıyım imei repair sonrasında şebeke var internet var fakat arama yapıldığında direk aramıyor 2 3 defa kişiyi arama yaptıkdan sonra arama yapıyor veya arayan ulaşamıyor telefon kapalı gibi oluyor bazende ulaşa biliyor tuaf bir durum 4.5 G de arama yapmıyor h düşmesi gerekiyor zaten uzun bir süre düşmüyor bazen ise anında düşüyor pek anlam veremedim bu duruma

RfkAktn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Mi 9T
Konular
10
Hatalı işlem yapılmış. Tekrar imei tamiri yaptirman gerek.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba kolay gelsin Poco F2 Pro 256 Gb kullanıcısıyım imei repair sonrasında şebeke var internet var fakat arama yapıldığında direk aramıyor 2 3 defa kişiyi arama yaptıkdan sonra arama yapıyor veya arayan ulaşamıyor telefon kapalı gibi oluyor bazende ulaşa biliyor tuaf bir durum 4.5 G de arama yapmıyor h düşmesi gerekiyor zaten uzun bir süre düşmüyor bazen ise anında düşüyor pek anlam veremedim bu duruma
Hatalı repairden kaynaklı hocam yeniden repair işlemi istiyor arkadaş belirtmiş zaten

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Arkadaşlarımızın da tespit ettiği gibi imei işlemi hatalı yapılmış. Tamiri mevcut, uzak bağlantı ile gerçekleştiririz. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz..

moznak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağrı
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Arkadaşlarımızın da tespit ettiği gibi imei işlemi hatalı yapılmış. Tamiri mevcut, uzak bağlantı ile gerçekleştiririz. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz..
İlginiz için teşekkürler yaptığınız işlem sonrasında bir sıkıntı yaşamadım inşallah bundan sonrada bu gibi durum ile karşılaşmam kolay gelsin

Üst Alt