Morganblack kullanıcısının son içeriği

1. Morganblack

Soru Mi9T Cihazın default açılan kamerasını değiştirmek

her uygulamada geçerli bi durum değil sanırım bu hocam?
  2. Morganblack

Soru Mi9T Cihazın default açılan kamerasını değiştirmek

Selam arkadaşlar, Bu sabah uyandığımda mi9t cihazımın kamerasının focus yapmada sorun yaşadığını yakın çekimlerde sıkıntı olduğunu fark ettim. Lens ile alakalı sanırım, ufak bir QR kod bile okumuyor kamera. Sorum şu her uygulama için açtığı default orta kamerayı 48mp kamera ile değiştirmek...
  3. Morganblack

Tema (V11) Blur Emui (Darkmode+Yenilenen Tasarım)

elinize sağlık çok beğendim
  4. Morganblack

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

115 sayfanın özeti Evo ithal ettiği cihazları geri almak zorunda, diğer satıcılar değil.
  5. Morganblack

GittiGidiyor ben alıcıyı satıcı ile buluştururum diyor sadece. Cepport nerelere kayboldu acaba? telefonu aldığım zamanlar forumda ahkam kesiyordu. Sürecin takipçisiyim THH başvurumun sonucunu bekliyorum. Yok öyle bize bilgi gelmedi falan filan, BTK kararı için kör oluyorlar bildiğin. Devletin...
  6. Morganblack

Tüketici Hakem Heyetine başvuru yaptım sonuçları burdan yayınlayacağım
  7. Morganblack

bende Gittigidiyor Cepport'tan almıştım ithalatçı firmam Sandıklı İletişim Telekomünikasyon diyor. Sizce Cepport ile mi görüşmeliyim yoksa Sandıklı İletişim denilen ithalatçı firma ile mi? Kaldı ki Cepport sayesinde bu forum ile tanışmıştım yarın cepporta yazacağım durum bu ise THH'ye...
  8. Morganblack

Yardım Wifi Kopma Sorunu ve Bildirim

Bende günden güne bataryamın öldüğünü hissediyorum bi ihtimal alakası vardır.
  9. Morganblack

Yardım Wifi Kopma Sorunu ve Bildirim

Selamlar sizlere iki sorum olacak. Mi5s cihazımda wifi bağlantısından kopma sorunu yaşamaktayım. Ve bu evimde kullandığım WIFI ağı ile ilgili bir durum değil birçok farklı ağa bağlandım ve sonuç yine aynı. 5 dk yada 10 dk sonra ağdan kopuyorum. Wifi Doctor tarzı bi şey denedim sanırım DNS...
  10. Morganblack

Soru Mi5s Batarya konusunda deji mi? Nohon mu?

dejinin kendi sitesinden alabilirsin hocam n11 gibi sitelerde 10 lira fazla oluyor
  11. Morganblack

Soru Mi5s Batarya konusunda deji mi? Nohon mu?

bunu ben de merak ediyorum zira bataryam günden güne ölmekte
  12. Morganblack

Rom [9.0][OFFICIAL] PixelExperience for Mi 5s[Capricorn]15/05/2019

bildirim alanındaki simgeler çok kısıtlı geldi bana.
  13. Morganblack

Soru Syberia Os & Pixel Experience Hangi rom

miui eu dan vazgeçebilsem geçeceğim rom pixel experience olurdu
  14. Morganblack

Rom twrp den yükleme yapıyorum İşletim Sistemi Yok diyor.

bende de oluyordu cihaz ısınınca olduğunu ve bataryanın soğuması gerektiğini fark ettim. Sonrasında wipe işlemlerini en baştan yapıp tekrar yükledim sorun çözüldü
  15. Morganblack

Yardım Mi5s G-cam var mı

masik romdan daha kötü olduğunu söyyleyebilirim telefon sürekli elinden düşmüyorsa
Üst Alt