Montague1 kullanıcısının son içeriği

1. Montague1

Soru Kullandığınız Custom Rom Nedir?

https://pixelos.net/download/sweet
  2. Montague1

Orijinale göre şarj daha uzun gidiyor kamera MIUI kamera 108 mp modu vb. var performans ve arayüz geçişleri miui'da anlık takılma oluyordu bunda yok memnunum
  3. Montague1

Pixel OS kullanıyorım, inanılmaz memnunum çok performanslı bir rom. Sitede belirtilen şekilde kurulumu yaparsanız telefon potansiyel gücüne ulaşıyor
  4. Montague1

Soru Bölge Değiştirme MIUI 14

Direnç kayıtlıysa sorun olmaz yazılım kayıt ise her rom flashlama sonrası bir modem dosyası var onu flashlamanız gerekiyor 1681465768 13le arasında çok fark yok batarya kullanımı ve performans aynı benim cihazımda, arayüz daha sadeleşmiş ve ikonlar basitleştirilmiş tek fark o
  5. Montague1

Soru Redmi Note 10 Pro en stabil rom

Gerçekten aldığımdan beri böyle bir rom arayışındayım henüz bulamadım 😅 elite rom miui 14 EEA sürümünü denedim gerçekten çok güzel ama Türkçe olmayan yerler var ve replika kullanıyormuş hissi veriyor, modifiye edilmiş sürüm olduğunu hissetmek kötü oldu benim için. Miui 14 eu rom sanırım en...
  6. Montague1

Rom Redmi Note 10 Pro 14.0.1.0 xiaomi.eu

Merhaba aynı modele kurdum hiç memnun kalmadım kuracaksanız Endonezya veya EEA romunu tavsiye ederim.
  7. Montague1

Yardım MIUI 14 sonrası uygulama yüklenmeme problemi hk

Orangefox ile mi yüklediniz? Twrp recovery dışında hiçbirini kullanmayın
  8. Montague1

Soru .

Değişen hiçbir şey olmadı performans da aynı şarj da
  9. Montague1

Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Siz casual (günlük) kullanıcı profilindensiniz ve Xiaomi cihazlar biraz kurcalama, uğraşma ister MIUI zaten malûm illaki bug oluyor o kaçınılmaz 😅 stabilite ve gündelik işler için iPhone cihazlar kesinlikle en iyi seçenek, android customizable yani böyle ufak tefek detaylarla uğraşmayı seven...
  10. Montague1

Yurtdışı mi 11t öneririm bütçeniz buna yetiyorsa bu da iyidir ama direnç kayıtlı almayın mümkünse
  11. Montague1

Alınır gayet güzel. Yurtdışı mı alacaksınız? 1679682194 Bende de aynı. Direnç kayıttan dolayı normalden fazla ısınma, ekran süresinin düşmesi vb oluyor ben ona bağladım. Satarken söylenmedi tabii ki ama söylense en azından sürpriz olmazdı:/
  12. Montague1

Soru Redmi note 10 pro Max sweetin MIUI 14 rom nasıl yapabilirim

Sweet romları da kurabiliyorsun problem olmuyor
  13. Montague1

Çözüldü Redmi Note 10 pro göz yorgunluğu ve yanma hissi

Miui'da bunu yapmanın bir yolu var mı
  14. Montague1

Rom Redmi Note 10 Pro 14.0.1.0 xiaomi.eu

Mart sonu diyor sitelerde
Üst Alt