Yardım Kamera kısmı hissedilir derecede ısınıyor

Montague1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Arkadaşlar merhaba telefonu yeni aldım alalı bir saat ancak oldu kurulumunu yaptım uygulama falan yükledim oyun hiç açmadım kamera kısmı hissedilir derecede ısınıyor normal mi?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Arkadaşlar merhaba telefonu yeni aldım alalı bir saat ancak oldu kurulumunu yaptım uygulama falan yükledim oyun hiç açmadım kamera kısmı hissedilir derecede ısınıyor normal mi?
İşlemci oraya yakın Ondan ısınıyor ilk kurulumlar her zaman Güç tüketici olur. Normaldir. Hayırlı olsun cihazınız

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Normaldir. Cihaz bir süre güncelleme yapacaktır.

M2007J3SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Montague1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Normaldir. Cihaz bir süre güncelleme yapacaktır.

M2007J3SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Biraz önceye kadar ısı normaldi, genshin impact oyununu kuruluma bıraktım telefon şarjdayken ve şuan bahsettiğim kısım aşırı derecede ısınıyor, zamanla cihaza, ekrana veya kameraya zarar vermez değil mi? Bilirsiniz ısı amoled panelin en büyük düşmanı, amoled yanığı bulanık kamera batarya şişmesi vb yaşamak en son isteyeceğim şey. "Mediatekler eskisi gibi değil gayet iyi" diyen arkadaşlar haklıdır umarım çünkü böyle giderse tüketici hakem heyetinde aylarca uğraşacağım.
Önceki cihazım Redmi 7A'ydı (bu telefondan çok daha kötü bir model) bu kadar ısındığını görmedim, zamanla düzelir umarım...

Montague1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Cihazı kapalı halde şarja bıraktım, 20 dakika oldu ve sonuç bu. cihaz ilginç bir şekilde kapalıyken bile ısınıyor, genshin impact falan direkt eliniz yanıyor zaten. Yarın aldığım şubeye gidip iade veya değişim talep edeceğim belki benim cihazım sorunludur bilemiyorum ama snapdragon harici işlemci almayın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Başıma gelecekler: önce servis baksın denip en az iki hafta serviste sürünecek, gerekli tamirat yapıldı denip geri bana verilecek ve eskisi gibi ısınmaya devam edecek. Tüketici hakem heyetinde aylarca uğraşacağım ve sonucunda belki iade alacağım belki alamayacağım. Zamanla oturur demeyin lütfen 3 yıllık low end Redmi telefonum bu kadar ısınmıyordu, tavsiye etmiyorum bu modeli.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-13-20-53-47-831_com.glgjing.stark.jpg
    Screenshot_2021-10-13-20-53-47-831_com.glgjing.stark.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 14

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Montague1, Bir daha ki sefere MTK işlemcili cihaz tercih etmeyin, geçmiş olsun...

Montague1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Anlam veremediğim hocam snapdragon cihazlarda ısınma sorunu var mtk diye suçlamak yanlış olmaz mı:)
Bilemiyorum dostum benim önyargım olabilir, daha önce kullandığım mid range Sony cihazda çok ısınıyordu yine mtk idi. İnternetten araştırdım iade vb kabul edilmiyormuş kör topal kullanıcaz artık...

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
emo1616, Bir tek ısınma sorunu yok ki, Twrp yüklerken bile sıkıntı, Custom rom yok vsvs.

SD işlemcilerde sütten çıkmış ak kaşık değil ama zorda kalmazsam tercih edeceğim bir işlemci değil...

agoguzhan06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi9t
Konular
63
emo1616, Bir tek ısınma sorunu yok ki, Twrp yüklerken bile sıkıntı, Custom rom yok vsvs.

SD işlemcilerde sütten çıkmış ak kaşık değil ama zorda kalmazsam tercih edeceğim bir işlemci değil...
Hocam poco x3 var bendede aklım hala note10s de bana sadece hoparlör sesi lazım onunkimi pocomu daha yüksek ses veriyor bilginiz varmı yoksa boşa heyecan aramayım poco devammı sizin düşünceniz benim için önemli net ve kısa bilgileri severim :)

Üst Alt