MONAR kullanıcısının son içeriği

1. MONAR

İnceleme Poco F5 Kullanıcılar Kulübü

Arkadaşlar herkese selam . Evofone dan alinma garantili tr cihazıma an itibariyle hyperOS geldi . Miui14 te tr romu vardi şimdi umrmixm oldu . Şuan icin iyi bi sıkınti yok . Bakalim uzun kullanimda ne olacak .
  2. MONAR

Soru Mi12 T Pro MIUI 14.0.2.0 yüklemeli miyim?

Ne güzel işte . Adına sevindim .
  3. MONAR

Yardım Xiaomi 12 t pro alınır mı

Aga cihaz 1.100.000 antutu puani var . Neredeyse hic ısınma yok . 8+ gen1 işlemciden bahsediyoruz .chip sette uzerins tanimam bu bi gercek . Sadece video oynatimlarinda arada saliselik takilma oluyor buda global romdan kaynaklaniyor sanirim . Dedigim gibi ben akışkanlik hastasi oldugum icin bu...
  4. MONAR

Yok hic bir sorun . Şarj olma dürümü super . Bi fincan kahve be 1 bal sigara icene kadar fulleniyor. Tuketimide baya bi az. Pil saglik durumuda ayni aldigim gibi . Hep 120w. Kullandim orjinal
  5. MONAR

Rom Xiaomi 12T Pro (diting) – EEA Kararlı V13.0.11.0.SLFEUXM

Cihazım garantili ve global rom . Kafayı kırdım ben garnti umrumda degil . Yeterki stabilitesi artsın . Kamerada video da ve arayüzde . Bu rom iyimidir . Ve nasıl yükleyebilirim ? Lutfen yardim edin
  6. MONAR

Bugün 2 tane mistore gittim poco x5 proya baktım . 12t prodan sonra dha bi akışkansızlik hissetim. Bu yüzden kafayı kırdım . Ve garantili olmasına ragmen telefona rom yuklucem . Ama nasil bilmiyorum .
  7. MONAR

13.000 e baska alinmaz haklisim . Ama dedigim gibi yazilimsal cok sorun var . Ben xiaomiciyim . Yine gidicem xiaomi magazasina poco alicam ... Umarim sende ayni sorunlar yasanmaz . 1682929273 Aynen şarj konusunda ve tuketim konusunda iyi . Ben biraz akışkanlık ve stabilizasyon bagimlisiyim ...
  8. MONAR

Valla bişi diyimmi sana aga . Ben 3 ay önce tr garantili 12t pro aldim . 12-256 cok pişmanım. Arayuzde istedigim akiskanlik yok ki sd 8+ gen1 olmasina ragmen ve 120hz. Kullaniyorum hep . İkincisi kamerada full hd. 60fps video cekerken durmadan takilma oluyor hem cekerken hem izlerken . Ois var...
  9. MONAR

Soru Mi12 T Pro MIUI 14.0.2.0 yüklemeli miyim?

Guvenlik guncellemesi geldi sadece . 14.0.2.0 . Baska bisi yok
  10. MONAR

Soru Mi 12T Pro Kamera Sorunu

Bendede global garantili 14.0.1.0 var aynı . Takilma oluyor . Bu kadar cipset olarak dolu bi cihaza bu sorunlar nasıl oluyor anlamiyorum . 24.000 tl saydım . Valla yazıklar olsun . Degistiricem gidicem
  11. MONAR

Yardım Ekran Hz sorunu

Sanki bende ilk zamanlardada böyledi ama miui14 ten sonra tam oldu . Hep 120 hz. Kullaniyorum hic degistirmedim . Ama surekli düsüyoru bundan eminim
  12. MONAR

Yardım Ekran Hz sorunu

Bendede ayni problem var . Global rom garantili cihaz . Sogudum valla telde.
  13. MONAR

MIUI 14 12t pro , görüşme ses kaydı geldi ...

Kanunen gorusmenin kayit altına alinmasi gerektigini karsi tafara bildirilmesi gerekir . Bu yüzden böyle . Farkli amaclarda gorusme kayitlarini bilmem ama ş
  14. MONAR

1679770470 Buyur hocam bende geldi . Çokta iyi oldu .
  15. MONAR

Arkadaslar nasıl sevindim bilemezsiniz . Cihazım kayıtlı garantili 12t pro . Ota dan guncelledim ve aylardır insanların aradigi görusme kayit edici geldi miui 14 ile globalde . Hayır olsun 😊
Üst Alt