Mmseg kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım ADB Command Write Failed (No Error) Hatası Yardım

Sorunu çözdüm. Sanırım AMD işlemciden kaynaklanıyor. USB hub ile sorun çözüldü
  2. M

Rehber [Note 5 Ai-Pro] Kalıcı Twrp Kurma Yöntemi [Whyred]

Command write failed (no error) sorununu nasıl çözebilirim?
  3. M

Var mı yardımcı olacak :(
  4. M

aynı sorun var başka bilgisayar bulmadan nasıl çözerim hocam? 1626646223 bilen yardımcı olursa çok sevinirim
  5. M

Tema Efsane Tema Switch Mod

Hatırlamıyorum :) 1562945019 Kilit ekranını uygulayıp şarj animasyonu kullanabilirsiniz. 1562945094 Bilemiyorum
  6. M

Yardım Ekran kilidmi unuttum

2. Kez dediğim şekilde yaptınız mı? Eğer yaptıysanız ve olmadıysa googleda "google frp" "google frp unlocking" tarzı aramalar yaparsanız çözüm bulabilirsiniz.
  7. M

Yardım Ekran kilidmi unuttum

Konu çok gereksiz uzamış. Telefon kapalıyken ses açma ve güç tuşuna basıp açılan ekrandan wipe data seçeneğini seçip hard reset atın. Garanti olması için sd kart sim kart vs de çıkarın.
  8. M

Haber Redmi Note 7S tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı...

Sorun çıkarması değil. Saçma sapan çok fazla model çıkınca yazılım desteği de o kadar düşüyor
  9. M

Haber Redmi Note 7S tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı...

Bu telefonu çıkarmaktaki amaç ne çok merak ettim
  10. M

Sohbet Galatasaray 22. Kez Şampiyon

Yazık Başakşehire.. Yazık Fenerbahçeye..
  11. M

Tema Blue - Tema markette yayında

Gerçekten çok güzel olmuş. Elinize sağlık. Eğer bir gün miui a geri dönersem ilk bunu yükleyeceğim:)
  12. M

Sohbet 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun (Madalya)

"Elbet bir gün beni unutturmaya çalışanlar olacaktır, ama Türk gençliği buna izin vermeyecektir." Mustafa Kemal ATATÜRK
  13. M

Yardım Kamera bulanıklığı

Lensden dolayı gibi görünüyor. Bi temizleyin üstünde birşey varsa çıkarın
Üst Alt