mlermi kullanıcısının son içeriği

1. mlermi

Xiaomi Mi4c Güncel Türkçe Rom Dosyaları

Güncel dev sürümde de kamera çalışmıyor. Tarif edebilir misiniz acaba dosya yolunu bulamadım. Nasıl eski sürümden alıp sorunu çözebilirim?
  2. mlermi

6.3.3 de kendi kamera uygulaması çalışıyor mu? ben kurdum bende çalışmıyor da.
  3. mlermi

Uygulama Mi Phone Manager V.2.3.0.3101 [Miui Türkiye Ekibi]

mi 4c yi görmüyor sanırım bootloader kilidi açık ayrıca xiaomi.eu geliştirici son romu kurulu başka aynı sorunu yaşayan var mı
  4. mlermi

Satış TinyDeal ve MiuiTürkiye'den bir adet Mi Band 1s kazanmak ister misin?

Xiaomi olarak ilk ürünüm mi4c ydi. Çok memnunum. Kulaklık a ihtiyacım var ve forumumuzda arkadaşların yorumları ile http://www.tinydeal.com/upgrade-genuine-xiaomi-piston-3rd-generation-earphone-p-147414.html u almak istiyorum. Ayrıca zamanla almak istediklerim...
  5. mlermi

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Bende madalya rica edebilir miyim miui 7 mi4c
  6. mlermi

Tema Gelişmiş Kilit Ekranı Teması

Temadaki kullandığınız fontun adı nedir?
  7. mlermi

version 7.1.6 dil sorunu

gkhnse cihazınız kilitlenmedi mi çin romu yükleyince nasıl multi language yapabildiniz?
  8. mlermi

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Bende seviyorum :)
  9. mlermi

Mİ4C BOOTLOADER Kilidi Sorunu

İstekte bulundum http://www.miui.com/unlock/index_en.html adresinden. Reddedilirse bootloader kilidi için herhangi bir başka çözüm çıktı mı? Yeni sürüm çıktığında xiaomi.eu romlarından yükleyebilir miyim? Türkçe rom başka nasıl kurabilirim?
  10. mlermi

Kernel Twrp Recovery V.3.0.0.0 [HG Türkçe]

Biraz daha ayrıntı verir misiniz nasıl yapılıyor cihazı tam olarak tanımıyorum
  11. mlermi

Kernel Twrp Recovery V.3.0.0.0 [HG Türkçe]

Kurtarma modunda flaşlamak nasıl yapılıyor? ben yeniyim de kusura bakmayın
  12. mlermi

Bootloader kilidi olduğunu nerden anlıyoruz? kilit açmak için neler yapmak gerekiyor? Twrp nasıl kullanılıyor?
  13. mlermi

updater aracılığıyla eu.miui den yüklediğim bir rom var türkçe yok google play çalışmıyor
  14. mlermi

Nasıl yapmam gerekiyor?
  15. mlermi

Updater üzerinden kursak olur mu içerisinde google play store var mı? Çok bilgim yok yeniyim kusura bakmayın
Üst Alt