miuitrkullanicisi kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Redmi Note 8 No OS installed hatası

Fastboot ROM ile MIUI varsayılan versiyonu yüklemeye çalışınca da "error: flash timeout" hatası alıyorum bir 20-25 dakika geçtikten sorna
  2. M

Yardım Redmi Note 8 No OS installed hatası

İyi forumlar. Redmi Note 8 cihazıma PixelOS yüklemeye çalışıyorum. TWRP flashladım, adb sideload ile ROM ZIP'i yüklemeye çalışınca UPDATER process ended with error 1 hatası alıyordum. Belki format işe yarar diye TWRP'den düz wipe yaptım, onda da Failed to mount '/system_root' (Invalid argument)...
  3. M

Çözüldü Seri numarasının "unknown" olması ROM/root atarken sıkıntı çıkarır mı?

Konuyu sonradan gören arkadaşlar olursa bir sorun oluşmuyor
  4. M

Çözüldü Bootloader açmak için 168 saatin tamamı boyunca SIM takılı olması gerekiyor mu?

Bu konuyu sonradan gören olursa gerçekten yazıldığı gibi sorun olmuyor az önce sorunsuz bir şekilde kilit açtım.
  5. M

Çözüldü Seri numarasının "unknown" olması ROM/root atarken sıkıntı çıkarır mı?

Redmi Note 8 cihazımda telefona *#06# girdiğimde IMEI'ler sorunsuz doğru gözüküyor, hat/sinyal almamda da bir sıkıntı yok. Seri numarasının "unknown" olarak görünmesi ufak bir endişeye düşürdü sadece emin olmak istedim. Yeniden başlatmak falan fayda etmiyor. Ayarlar>Telefon hakkında>Tüm...
  6. M

Çözüldü Bootloader açmak için 168 saatin tamamı boyunca SIM takılı olması gerekiyor mu?

Elimde eski bir Redmi Note 8 cihaz var, birkaç uygulama üzerinde bir şeyler test etmek için root atacağım. Mi Unlock uygulamasını indirdim, Mi hesabıyla telefonda giriş yaptım ama geliştirici ayarlarından hesabı eklemeye çalışırken SIM istediğini fark ettim. Şu an kullandığım asıl cihazdaki SIMi...
Üst Alt