Miraccbirinci kullanıcısının son içeriği

1. Miraccbirinci

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Sefa beyden 2.kez cihaz alışım kendisi her konuda yardımcı olmaya çalışan bir insan. Her hangi bir mağduriyete müsade etmeyen bir insan. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz kendisine [emoji106] Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Miraccbirinci

Satıldı Alınık Xiaomi mi5

Konu kilit Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Miraccbirinci

Satıldı Alınık Xiaomi mi5

Xiaomi mi5 arıyorum cihaz hediye olucak kapalı kutu olması veya çok az kullanılmış olması tercihim. Saygılar Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Miraccbirinci

Rom EPİC ROM PLUS Hennesy_7.3.30_v5.0.2_Twrp_ Xiaomi Redmi Note3 Mtk

Xiaomi redmi 4 prime için de bekliyorum inşAllah :) çok iyi... Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Miraccbirinci

Hocam emeğinize sağlık o ram miktarı nedir öyle mükemmel bir iş çıkarmışsınız yine. En yakın zamanda yanınıza uğrayacağım sevgiler :) Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Miraccbirinci

Alış Xiaomi hybrid kulaklik araniyor

Merhaba herkese iyi forumlae xiaomi hybrid kulaklik ariyorum 60 lira civari verebilirim. Herkese iyi satislar Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Miraccbirinci

Elinize saglik hocam supersiniz :) Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Miraccbirinci

Yardım Snapdragon mu MediaTek mi ?

Evet red mi note 3 pro alacagım bu cihaz hakkında kısmından anlama şansım yok mudur ?
  9. Miraccbirinci

Yardım Snapdragon mu MediaTek mi ?

Merhaba arkadaşlar xiaomi red mi note 3 kullanıcısıyım bugun pro alacağım nasip olursa. Yalnız bir sorum var cihazı ikinci el alacagım icin mediatek mi snapdragon mu oldugunu nasıl ayırt edebilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim :)
  10. Miraccbirinci

Elinize Sağlık hocam yine mükemmel bir iş çıkartmışsınız bende denedim bir probleme rastlamadım henüz hakkınız ödenmez :)
  11. Miraccbirinci

Soru xiaomi mi5 için QC 3.0 şarj cihazı(BlitzPower)

Bende red mi note 3 pro var telefon quick şarjı destekliyor mu sipariş versem faydası olur mu Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Miraccbirinci

Telefonum otomatik güncelleme almıyor

Yarın akşam üzeri deneyip sonucu yazacağım :) Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Miraccbirinci

Hocam bir de sana bir sorum olacak adb ile twrp yi flashlarken sırasıyla fastboot devices fastboot flash recovery twrp.img komutlarını kullandım ancak bazı yabancı forumlarda fastboot boot twrp.img komutu da kullanmış bu komut nedir bir bilginiz var mı ben eksik mi yapmışım? Redmi Note 3...
  14. Miraccbirinci

Hocam bi göz attım da bu verilen rom miui nin resmi sayfasında verilen rom değil sanırım. Şimdi ben bunu yükledim telefona diyelim recovery düzelecek mi :D Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt