Minik73 kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru T9 Pro / K20 Batarya

selam arkadaşlar batarya uyumlu fakat telefonumda yaşadığım başka problemler nedeni ile (mi 9t pro serüvenim olarak forumda paylaştın.) uzun kullanım konusunda cevap veremiyorum. kullandığım süre boyunca orjinal batarya performansı aldığımı belirtirim. montajı kendim yapmadım destek aldım...
  2. M

Sohbet ikinci el mi 9t pro serüvenim.

üç kuruş para kazandıklarını zannediyorlar. başka bir konuda 15 ile 20 gün içinde sıfır cihazların fiyatları%10-20 arası arttı örnek: redmi note 10 pro 6/128 3650tl idi şuanda en uygun 4300 tl.(bu ara bu dönemde dolarda artmadı) her kesim kolay para kazanma derdinde... biz son tüketicinin işi...
  3. M

Ekranın kırık cihazlara bile 2binlira isteniyor. Bu cihazdan soğudum. Hayırlısı artık. Cevap için tesekkur
  4. M

Yardım 9T Bataryası 9TProya Uyarmı Deji

deji marka batarya telefona taktırmıştım. uyumlu. ilk bir hafta kullanımdan sonra gerçek randıman veriyor. akım değerleri ve kapasiteleri aynı.. iyi forumlar
  5. M

sağol kardeş.. hayırlısı bizimle olsun.. bela ararsan hemen hazır. sonradan o kişi hakkında bilgi geldi.. bir tanıdığımda problem yaşamış. ve devamlı sorunlu kişi imiş.. buraya yazıyorum. yakında bulur anyayı /konyayı..(belkide buldu!) su testisi su yolunda kırılır. iyi dileklerin için sağol...
  6. M

Geçmiş olsun. hemen hemen herkesin bir acı tecrübesi var.. hepimize geçmiş olsun.. buna şükür
  7. M

Soru Parmak izi ekleyince ekran kalitesi

siz haklı çıktınız Allaha emanet olunuz.
  8. M

1630577612 sizlerede geçmiş olsun. iyi dilekler için teşekkür. 1630577772 tavsiyemdir. ikinci el cihaz alırken çok dikkatli olun .. ufak bir şüpheniz olursa dahi riske girmeyiniz. bazı insanlar bizim gibi düşünmüyor. güvenilir elden ,güvenilir cihaz almak en önemlisi... sanırım bundan sonra...
  9. M

Teşekkür ederim. Kimsenin böyle kötü bir tecrübe yaşamamasını dilerim. 1630576731 Teşekkürler.. sağolunuz. Ürünü aldığım kişi telefonun problemli olduğunu biliyordu. Bunu şimdi daha iyi anlıyorum.(o günkü telefon satma telaşı. Panik halleri. Şimdi gözümde daha iyi canlanıyor) Eden bulur...
  10. M

İyi niyetleriniz içinde teşekkür ederim.
  11. M

Sizede geçmiş olsun.. Yapılacak bir şey yok. Rabbim hayırlısını verin bizlere
  12. M

Satmamak daha doğru. Satarssamda arızalı cihaz olarak satarım 1630570837 Kvk bursadan destek alın 940 liraya ekran takıyorlar. Sizede geçmiş,olsun
  13. M

Selam forumdaş arkadaşlarım. Altta yazacağım hikayeyi sizlerle paylaşıp paylaşmama konusunda karasız kaldım. Sonradan bir nebze belki diğer arkadaşlara faydası olur diye yazmaya karar verdim. Bu ara yaşım 48 teknolojiyede meraklıyım çok iyi cihazlarda kullandım. Gelelim mi 9t pro...
  14. M

Yardım Kulaklık Sorunu

Telefona temiz kurulum yapmanızı tavsiye edrerim
  15. M

Yardım Deji batarya

Selamlar bataryayı taktırdım. Bataryayı takan Servis orijinalinden daha kalın batarya olduğunu söyledi. İlk izlenimim %98e kadar çok hızlı sarj oluyor. %98den den sonra şarj yüzde yüz geç oluyor. (Hızlı şarj olduğu halde) Pil zamanla oturacaktır . Şu an pil yüzdesi doğru çalışmıyor. İlk...
Üst Alt