MİMUTEK kullanıcısının son içeriği

1. M

Rehber MIUI Cihazlarda Reklamların Tamamen Engellenmesi

Gömülü gelen sistem uygulamalarının kaldırılması (cihazdan silinmesi) için "UninstallSystemApps-v2.0 apk" uygulamasının silme işleminde kullanılmasını anlatabilirseniz memnun olurum. -Hava durumu - uygulamasını poco f1 cihazımdan silmeye çalıştım ama beceremedim.Şimdiden teşekkür ederim.
  2. M

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Madalya için teşekkür ederim.
  3. M

İpucu Galeri biriken önbellek ve önizleme dosyalarını silme

Bilgilendirme için teşekkür ederim.Bu şekilde 130'dan fazla dosya silindi.
  4. M

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Faydalı bilgilerle katkıda bulunan herkese teşekkürler.
  5. M

Soru miui 12 kurdum fakat indirdikten sonra indirdiğim dosyayı silsem bir sıkıntı olurmu

Silinebilir sıkıntı olmaz bende o şekilde yaptım.
  6. M

Yardım Mi tarayıcı ekrandaki kısayolları kaldırma hk.

Kaldırmak istediğin ikonun üzerinde basılı tut küçük bir daire içinde (-)eksi işareti çıkacak onuda tıkla sonra sağ üst köşedeki okey işaretini tıkla işlem tamamdır.Bu işlem kaldırmak için . O bölüme eklemeleri tam olarak çözemedim.Bu işlemler 2 nci resimde yapmak üzere.Telefon Poco Miui 11...
  7. M

Çözüldü Hızlı animasyonlar sorunu

Anlattığım bu husus POCO F1 cihaz Miui 12 sürüm Global Stable' ye göredir. Telefen hakkında> Miui sürümü - (5,6 kez tıklayın) Ayarlar'a dönün> Ek ayarlar> Geliştirici seçenekleri - burada 3 adet animasyon parametreleri ve herbirinde ölçek değerleri vardır değerleri isteğine göre değiştirip...
  8. M

Soru Sistem uygulamaları güncelleme sorunu

Bölgeyi Hindistan yaparak işlem gerçekleşiyor.Ben sistem güncellemesini bu şekilde yaptım.
  9. M

Soru Sistem uygulamaları güncelleme sorunu

Telefonum Poco F1 Mıuı 12 yüklü Sistem uygulamalarında Xiaomi Cloud ve Wallpaper olmak üzere iki adet güncelleme vardı.Önce Xiaomi Cloud güncellemesini yaptım ardından Wallpaper güncellemesini -indirilemedi- hatasıyla gerçekleşmedi.Bir bilen yardımcı olursa memnun olurum .
  10. M

Soru Pocophone F1 Kullanıcı yorumları alabilir miyim?

Gcam 6.2.30 santy1 versiyonunu apk olarak yükledim mükemmel çalıştı gece çekimleri kendi kamerasından bir tık daha iyi ama waaw derecesinde değil bir müddet sonra sildim.Arama ve dialer ,launcher Xiaominin orijinal yazılımı ayrıca klavye'de öyle hiçbir kasma ve bug olmadı.Ekranda hiçbir sıkıntı...
  11. M

Soru Pocophone F1 Kullanıcı yorumları alabilir miyim?

Yaklaşık iki yıldır F1 kullanıyorum yazılım ve donanım yönünden hiçbir sıkıntı yaşamadım. 2018'de çıktı.Android 11'i almayacağı söylentileri var.Yonga seti Snapdragon.Telefonumdan çok memnunum. RN 8 pro kullanmadım bilgim yok.Tercih sizin.
  12. M

Yardım Sim Kart başlatılamadı hatası

Sizde de telefon her açıldığında SIM Kart Etkinleştirilemedi hatası geliyorsa yapmanız gerekenler: 1- Ayarlar'a girin 2-Şifreler ve Güvenlik kısmına girin 3- Yetkilendirme ve Geri Alma'ya girin 4- Xiaomi SIM Etkinleştirme Servisi'ni devre dışı bırakın. İşlem bu kadar kolay. Umarım işinize...
  13. M

Yardım Gmail kilit ekranı bildiriminde gmail adresim gozukmesin istiyorum

''bildirim içeriği gizlendi''durumu için yapılması gereken ; Ayarlar>Bildirimler>Kilit ekranı bildirimleri' ni tıkla açılan pencerede >Biçim'e tıkla karşına 3 seçenek çıkar istediğini uygula.
  14. M

Soru Telefonun wifiye 72 mbps den fazla hızla bağlanmaması?

5 Ghz bandında modeme bağlanması halinde 150 mbps değere ulaşıyor.
  15. M

Soru Chrome otomatik video oynatma

Opera kullanmadığım için bilgim yok.Ayrıca yaptığım araştırmalar sonucunda sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım.Bilen arkadaşlar umarım yardımcı olabilir.Çözümü paylaşırsanız sevinirim.
Üst Alt