mikadoxs kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi 11 ultra direnç ile kayıt

Ayriyetten kayıt işleminden önce kablosuz ters sarj çalışıyorken şimdi tepki bile vermiyor
  2. M

10 ay daha kullanıma açıktı benim cihaz gittim kızılayda yaptırdım dirençli bi şekilde ama cocuk arka kapağı tam takamamıs ve kamerada parmak izi bırakmış en yakın zamanda tekrar gidicem yanına
  3. M

Arkadaşlar Ankara içi bildiğiniz sağlam usta var mı direnç kaydı yaptırabileceğim
  4. M

Rom Evolution X 7.0 A13 (Apollo) - Best Custom Rom

Hocam bunda da yavas sarı sorunu varmı ?
  5. M

Rom Evolution X 7.0 A13 (Apollo) - Best Custom Rom

Bu romlarda yavaş sarj sorunu oldugu surece denemicem
  6. M

Soru Mi 10T Pro için güncel en iyi custom kamera hangisi?

Hocam lmc 8.4 dediğiniz nedir ve config dosyasını da atarmısınız rica etsem
  7. M

Yardım Aosp rom yavaş şarj sorunu

Arkadaşlar ascient OS kurdum bundan önce pixel romları falanda kurdugumda cihazım çok yavaş şarj oluyor bunun sebebi nedir bi çözüm bilen var mı
  8. M

Soru Oyun oynayanlar hangi romu kullanıyor?

Aynı romu kurdum ancak çok yavaş şarj oluyor telefon çözümünü biliyomusun
  9. M

Yardım Bildirim sorunu

Arkadaslar iphone x den mi10t pro ya geçtim cihazım tr cihazı xiaomi mağazından alınma , sırf bu bildirimlerin geç gelmesi veya hiç gelmemesinden dolayı kilidi açıp rom falan değiştirdim yine aynı değişen bişey yok yokmu bunun bi çözümü cihazı satma derecesine geldim
  10. M

Rom Miuimix Mi 10 T Pro / Mi 10 T / K30S ULTRA 12.5.1.0 Stable

Hocam eski sürümünü kurmuşum güncel dosyayı indirip baştan mı romlamam lazım güncellemek için
  11. M

Yardım Mi 10T Pro Arka Cam Lazım

2 ay önce xiaomi teknik serviste 215 tl ye değiştirdim
  12. M

Yardım Mi10T Pro Bildirim Sorunu

Yok bilader olmuyo kafayı yicem ya rom falan da değişemiyorum garanti dısı kalmasın diye
  13. M

Yardım Mi10T Pro Bildirim Sorunu

Arkadaşlar bu cihazda bildirimlerim bazen anın da geliyor ama çoğu zaman bildirimler iphone cihazımdaki gibi seri bir şekilde gelmiyor ve bayağı can sıkmaya başladı telefonu satma derecesine geldim.İnternetim oldugu halde whatsappdan mesaj gönderdiğim de internetim yokmuş gibi falan davranıyor...
  14. M

Yardım Şarj etme süresi

Arkadaşlar ekran parlaklığım %40 civarı arkada açık uygulama yok sarj süresine neden bu kadar fazla diyor
Üst Alt