Yardım Mi10T Pro Bildirim Sorunu

mikadoxs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
5
Arkadaşlar bu cihazda bildirimlerim bazen anın da geliyor ama çoğu zaman bildirimler iphone cihazımdaki gibi seri bir şekilde gelmiyor ve bayağı can sıkmaya başladı telefonu satma derecesine geldim.İnternetim oldugu halde whatsappdan mesaj gönderdiğim de internetim yokmuş gibi falan davranıyor zaman zaman.Cihazım türkiye cihazı iphone x den geçiş yaptım , internetten o kadar video izleyip ne gerekiyosa yaptım yeri geldi cihazı fabrika ayarlarına döndürdüm ama bir sonuç elde edemedim yardımcı olursanız sevinirim

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
whatsap intagram vb uygulamaları için bildirim sorununu görselde gösterdiğim otomatik başlat seçerek ve pil tasarrufunu kısıtlama yok seçerseniz bildirimler anlık geliyor ben bu şekilde hallettim hocam sizde deneyebilirsiniz

Marechal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 10T
Konular
9
Bazı uygulamalarda hilal52 hocamın dediğini uygulasak bile gelmiyor, sanırım yazılımsal destek olmadığı için gibime geliyor ama bilmiyorum. whatsapp instagram çözülebiliyor bu işlemle ama bazen de işe yaramıyor yine de gelmiyor yada geç geliyor, sırf ben bu bildirim sorunu için android 12 ve miui 13 bekliyorum, yoksa senin gibi satmayı düşünüyorum hocam

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Bazı uygulamalarda hilal52 hocamın dediğini uygulasak bile gelmiyor, sanırım yazılımsal destek olmadığı için gibime geliyor ama bilmiyorum. whatsapp instagram çözülebiliyor bu işlemle ama bazen de işe yaramıyor yine de gelmiyor yada geç geliyor, sırf ben bu bildirim sorunu için android 12 ve miui 13 bekliyorum, yoksa senin gibi satmayı düşünüyorum hocam
bendede aynı cihaz mevcut ben bu şekilde yaparak bildirim problemini çözdüm hocam endonezya romu yüklü takır takır geliyor bilidirimler

Marechal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 10T
Konular
9
bendede aynı cihaz mevcut ben bu şekilde yaparak bildirim problemini çözdüm hocam endonezya romu yüklü takır takır geliyor bilidirimler
Valla hocam ben halledemedim, haftalık rom denedim stabil denedim aosp denedim yok valla whatsapp hariç kullandığım bazı uygulamalarda gelmiyor meret bildirimler :)

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Valla hocam ben halledemedim, haftalık rom denedim stabil denedim aosp denedim yok valla whatsapp hariç kullandığım bazı uygulamalarda gelmiyor meret bildirimler :)
instagramda bu ayarları yaptıgım halde sorun vardı sildim tekrar kurdum düzeldi hocam bende

mikadoxs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
5
Yok bilader olmuyo kafayı yicem ya rom falan da değişemiyorum garanti dısı kalmasın diye

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Yok bilader olmuyo kafayı yicem ya rom falan da değişemiyorum garanti dısı kalmasın diye

Birşey diyeyim mi hocam ? İphone tarzı anlık bildirimi genelde sadece Aosp romlarda alabiliyorum. Miui romların genelinde böyle sorunlar ortaya çıkıyor. Bazen çok iyi bazen çok kötü. Facebook bildirimini okuyorum. Bildirimi okuduktan bir kaç saat sonra geliyor mesela :D

mustafa.cemrek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi10t pro
Konular
1
rom kaynaklı olduğunu düşünüyorum. endonezya enchanced yüklü ve bildirimler saniyesinde düşüyor. mail dahil

Üst Alt