micropod kullanıcısının son içeriği

1. M

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Ücret hakkında bilgi verebilir misiniz hocam
  2. M

Kilit açık değil hocam, en son Flash yaparken geri kilitledim dikkatimden kaçmış gece 3 olunca. Şu anda kilitli. Boot olmuyor, direk fastboota atıyor ve normal flash da yapamadım nedense.
  3. M

H.kadioglu Hocam selamlar, mi pad 5 var bende sanırım cortlattim :) stock rom flashladim en son ama fastboottan çıkmıyor, kendi araştırmalarıma göre edl lazım, tabi ne kadar doğru sonuca ulaştım bilemiyorum. Ne yapabiliriz?
  4. M

Rom Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (Tucana)/ Eu Android 11 MIUI 13

Bu miui 13 de iconlarin hepsi değişmiyor. Hep kullandığım tema eskiden değişirdi, ne yapicaz bu konuda?
  5. M

Soru Mi pad 5 hızlı sarj

Iyi forumlar, Elimde xiaomi telefonum için kullandığım 33watt şarj aletim var ama ne yaptıysam tableti şarj etmiyor. Bildiğim kadarıyla 33watt desteği var. Yabancı forumlarda da kullananlar var. Elinde Türkiye cihazı olup aynı sorunu yaşayan var mı diye merak ettim. Belki region lock falan...
  6. M

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

12.5.4 çıktı, xiaomi.eu bir iki güne yayınlar kendi sürümlerini.
  7. M

Soru Miui 12 Stock Global Simge Değiştirememe Sorunu

Çözüm bulamadım ben de, Çin romlara geri döndüm.
  8. M

Yardım 4.5g var ama net yok

10 gündür orada, son 2 gündür var bu sıkıntı, babam da mesela dün gelmiş yanına, düne kadar hiçbir sorunu yok, yanına gelince onun da internet gitmiş. Vallaha hiçbir şey anlamadım virus gibi yayılıyor :D
  9. M

Yardım 4.5g var ama net yok

Telefon tr kayıtlı garantili rootsuz temiz düz telefon, annemin, memlekete gitti 2 gündür 4.5g var olmasına rağmen ne internet sitesi açılıyor ne insta ne Twitter ne face. WhatsApp mesajları gidip geliyor, arama yaparken HD oluyor ama diğer türlü internet yok. Ayarları sıfırladık, Vodafone...
  10. M

Rom CipherOS-1.7-Astra Android 11 (Note 10, Pro, CC9)

1.7 ye geçti rom, artık official da, alibei şahane destek veriyor. Rom baya stabil Ben günlük kullanıyorum şu anda, fast charge da sorun var, 33watt lik şarj aleti ile çalışıyor sadece, kutuda gelen sarj aleti fast charge yapamıyor, çözemedi onu daha. Fod fena değil, bazen almıyor. Face...
  11. M

Yardım Mi Note 10 Pro Sorunlarım :(

2- bu yakınlık sensörü sorunu degil miydi ya, bütün mi note 10 serisinin sorunu bu. Note 10 lite forumuna bakmanı tavsiye ederim.
  12. M

Soru Redmi Note 10 Pro Almalı Mıyım?

Mi note 10 yurt dışı aldım. tr de 5000 kusur iken 3300e aldım. Kaydını daha yaptırmadım hiç sorun da değil benim için.
  13. M

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

Bu arkadaşlar daha stable adı altında bir release yapmadılar değil mi? Ben kaçırmadım yani birşey.
  14. M

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

Ekledim ama boyut büyük demiş link atayım Max 4 MIUI Theme with Various Lockscreen Customization Options Güzel oldu böyle oh
  15. M

Bu abidik gubidik boyutlardaki bildirim çubuğu ögeleri için ideal bir tema buldum, herseyi boyutu boyutuna yapıyor vowifi da dahil. Oh be az kullanılabilir oldu 12.5 sonunda.
Üst Alt